Hunter Biden

Hunter Biden

Son dakika Hunter Biden haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Hunter Biden gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Hunter Biden haber sayfamızda...

Hunter Biden

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 78 hunter biden haberi bulunmuştur.
Son dakika haberi: Skandal patladı! Striptizciden gayrimeşru çocuğu...
Son dakika haberi: Skandal patladı! Striptizciden gayrimeşru çocuğu...Başkanlık görevini 20 Ocak'ta devralan ABD'nin yeni başkanı Joe Biden'ın başını ağrıtacak bir haber patladı. İngiliz Daily Mail gazetesi, Biden'ın başı beladan kurtulmayan avukat oğlu Hunter'ı da ilgilendiren özel haberini manşetten verdi. İşte son dakika haberinin detayları...
3.02.2021Dünya
Başkanlığın ilk günü Biden'a 'azil' şoku! Meclise sunuldu
Başkanlığın ilk günü Biden'a 'azil' şoku! Meclise sunulduGelen son dakika haberine göre; ABD'li Temsilciler Meclisi vekili Cumhuriyetçi Marjorie Greene, yeni Başkan Joe Biden'a karşı "azil maddesini" Meclise sunduğunu açıklarken, çoğunluk Demokratlarda olduğu için söz konusu adımın sonuca ulaşması beklenmiyor.
22.01.2021Dünya
Son dakika... ABD Adalet Bakanı'ndan Hunter Biden ve seçim açıklaması
Son dakika... ABD Adalet Bakanı'ndan Hunter Biden ve seçim açıklamasıABD Adalet Bakanı William Barr, ABD’nin seçilmiş başkanı Joe Biden'ın oğlu Hunter Biden hakkında vergiler nedeniyle açılan soruşturma için özel savcı atamaya gerek olmadığını söyledi.
21.12.2020Dünya
İstenmeyen bakan istifa etti
İstenmeyen bakan istifa ettiABD Başkanı Donald Trump, görevden almayı düşündüğü belirtilen Adalet Bakanı William Barr’ın istifa mektubunu sunduğunu açıkladı.
16.12.2020Dünya
Son dakika... Trump resmen duyurdu! Adalet Bakanı Bill Barr görevden ayrılıyor
Son dakika... Trump resmen duyurdu! Adalet Bakanı Bill Barr görevden ayrılıyorGelen son dakika haberine göre; ABD Başkanı Donald Trump, Adalet Bakanı Bill Barr'ın 23 Aralık'ta görevinden ayrılacağını ve bu göreve, vekaleten Adalet Bakanı Yardımcısı Jeff Rosen'ın geleceğini duyurdu.
14.12.2020Dünya
Adalet Bakanı Barr’ı kovmak istedi iddiası
Adalet Bakanı Barr’ı kovmak istedi iddiasıABD Başkanı Donald Trump’ın, önceki gün Beyaz Saray’da yaptığı toplantıda Adalet Bakanı William Barr’ın kovulmasını gündeme getirdiği iddia edildi.
14.12.2020Dünya
Bomba iddia! Trump o ismi kovmak istiyor...
Bomba iddia! Trump o ismi kovmak istiyor...ABD Başkanı Donald Trump'ın, dün Beyaz Saray'da yaptığı toplantıda Adalet Bakanı William Barr'ın kovulmasını gündeme getirdiği iddia edildi.
12.12.2020Dünya
Biden'ın oğluna vergi soruşturması
Biden'ın oğluna vergi soruşturmasıABD başkanlığına seçilen Joe Biden'ın oğlu Hunter Biden'a vergileri nedeniyle soruşturma açıldı.
9.12.2020Dünya
ABD'li istihbarat yetkilisi: Çin Biden yönetimi üzerinde nüfuz kazanmaya çalışıyor
ABD'li istihbarat yetkilisi: Çin Biden yönetimi üzerinde nüfuz kazanmaya çalışıyorABD'li bir istihbarat yetkilisi, Çin ajanlarının seçilmiş Başkan Joe Biden'in iş başına gelmek üzere olan yönetimin üzerinde nüfuz kazanmak için uğraşlarını artırdığını söyledi.
3.12.2020Dünya
Son dakika... Twitter'dan 'Biden' itirafı: Yanlış yaptık
Son dakika... Twitter'dan 'Biden' itirafı: Yanlış yaptıkTwitter Üst Yöneticisi (CEO) Jack Dorsey, ABD Başkanlığına seçilen Joe Biden'ın oğlu Hunter Biden'la ilgili bazı iddiaları içeren haberlerin kısıtlanması konusunda yanlış hareket ettiklerini söyledi.
17.11.2020Dünya
Gizli torun iddiası
Gizli torun iddiasıABD Başkanı seçilen Joe Biden’ın oğlu Hunter Biden’ın striptizci Lunden Roberts’dan bir kızı olduğu iddia edildi. Biden ailesinin çocuğu kabul etmediği ama Hunter Biden’ın Lunden Roberts’a 2.5 milyon dolar verdiği öne sürüldü
13.11.2020Dünya
SON DAKİKA: Skandal böyle patladı! Striptizciden gayrimeşru çocuğu...
SON DAKİKA: Skandal böyle patladı! Striptizciden gayrimeşru çocuğu...Dünyanın kilitlendiği 3 Kasım'daki ABD Seçimleri'nin resmi olmayan sonuçları açıklandı. Buna göre Demokrat aday Joe Biden, ABD'nin yeni başkanı olmaya hak kazandı. Ancak seçimlerin üzerinden neredeyse 10 gün geçmesine rağmen hem Trump hem de Biden cephesinden haberler gelmeye devam ediyor. Görevi 20 Ocak'ta başkanlık seçimlerini kazanan Joe Biden'a devretmesi gereken Trump, seçim sonuçlarında hilelerinin varlığından bahsededursun, Biden tarafından ise başını ağrıtacak bir haber patladı. İngiliz Daily Mail gazetesi özel haberini manşetten verdi. İşte son dakika haberinin detayları...
12.11.2020Dünya
Ukrayna'da Biden'a açılan davanın kapatıldığı iddiası
Ukrayna'da Biden'a açılan davanın kapatıldığı iddiasıUkrayna'da, ABD Başkanı seçilen Joe Biden'a ülkenin başsavcısını görevden aldırdığı suçlamasıyla açılan davanın kapatıldığı öne sürüldü.
10.11.2020Dünya
Son dakika: Utanç verici! Skandalda ikinci perde...
Son dakika: Utanç verici! Skandalda ikinci perde...Dünya, 3 Kasım'da gerçekleşecek ABD Seçimleri'ne kilitlenmişken izleyici ile buluşan bir film hem Trump'ın hem de ABD Başkanı'nın kişisel avukatı Rudy Giuliani'nin canını bir hayli sıktı. Bir otel odasında çekilmiş utanç verici görüntülerin ortaya çıkmasıyla hem Giuliani hem de Trump, dünyanın bir numaralı gündem maddesi haline geldi. İşte son dakika haberinin detayları...
25.10.2020Dünya
Trump ve Biden son kez karşılaştı
Trump ve Biden son kez karşılaştıABD’de Cumhuriyetçi Başkan Donald Trump ile Demokrat rakibi Joe Biden arasındaki başkanlık yarışı, tüm hızıyla devam ediyor. İki lider 3 Kasım seçimi öncesinde ikinci ve son kez canlı televizyon tartışmasında karşı karşıya geldi.
24.10.2020Dünya
Facebook’un ve Twitter’ın sahipleri ifade vermeye çağrıldı
Facebook’un ve Twitter’ın sahipleri ifade vermeye çağrıldıFacebook’un sahibi Mark Zuckerberg ve Twitter’ın sahibi Jack Dorsey, New York Post’ta yayınlanan tartışmalı bir makaleye sansür uyguladıkları sebebiyle ifade vermeye çağrıldı.
23.10.2020Teknoloji
Son dakika: Trump-Biden dünyanın gözü önünde son kez çarpıştı! Canlı yayında bomba sözler...
Son dakika: Trump-Biden dünyanın gözü önünde son kez çarpıştı! Canlı yayında bomba sözler...Gelen son dakika haberine göre; ABD'de başkan adayları Cumhuriyetçi Donald Trump ile Demokrat Joe Biden'ı karşı karşıya getiren ikinci ve son canlı yayın tartışmasında hem iç politika hem de dış politika konularında keskin bir ayrışma öne çıkarken, özellikle Rusya ve Çin ile ilişkiler konusu gerginliğe neden oldu.
23.10.2020Dünya
Joe Biden'ın oğlunun eski iş ortağından Biden'a 'Çin' suçlaması
Joe Biden'ın oğlunun eski iş ortağından Biden'a 'Çin' suçlamasıABD'de Demokrat başkan adayı Joe Biden'ın oğlu Hunter Biden'ın eski iş ortağı Tony Bobulinski, Biden'ın, "oğlunun Çin ile olan ticari ilişkileri konusunda kamuoyuna yalan söylediğini" iddia etti.
23.10.2020Dünya
Son dakika: Dünya çalkalanıyor! Utanç verici görüntüler deprem etkisi yarattı
Son dakika: Dünya çalkalanıyor! Utanç verici görüntüler deprem etkisi yarattıDünya, 3 Kasım'da gerçekleşecek ABD Seçimleri'ne kilitlenmişken hem Trump hem de Biden cephesinde işler kızışmış durumda. Yapılan kamuoyu yoklamaları, Demokrat Parti'nin adayı Joe Biden'ın ülke genelinde yarışı önde götürdüğüne işaret ediyor. Şimdiyse Trump'ın kişisel avukatı Rudy Giuliani'nin bir otel odasında çekilmiş utanç verici görüntüleri ortaya çıktı ve Giuliani'yi dünyanın bir numaralı gündem maddesi haline getirdi; ABD Başkanı'nın tepkisi ise merak konusu. İşte son dakika haberinin detayları...
23.10.2020Dünya
Ortalık karışacak! 'Biden, Çin'den milyonlarca dolar aldı'
Ortalık karışacak! 'Biden, Çin'den milyonlarca dolar aldı'ABD başkanlığı için yarışan Demokrat aday Joe Biden'ın oğlu Hunter Biden'ın eski ortağı olduğunu iddia eden Tony Bobulinski, Hunter Biden'ın Ukrayna ve Çin ile iş anlaşmalarından bahseden tartışmalı e-postaların doğru olduğunu ve Çin'den milyonlarca dolar aldığını iddia etti.
22.10.2020Dünya
Başkan Trump sahada, Biden kayıp
Başkan Trump sahada, Biden kayıpBaşkan Donald Trump, Kovid-19’u atlattıktan sonra meydanlara hızlı bir dönüş yaparken, Demokrat Başkan Adayı Joe Biden, daha sessiz görünüyor. Nitekim Trump, son üç günde 5 ayrı eyalette miting düzenlerken, Biden’ın evinde olması, kamuoyu önünde çıkmayıp program düzenlenmemesi soru işaretlerini gündeme getirdi. Bir kesim, Biden’ın sessizce kampanyasına devam ettiğini savunurken, bir kesim de, oğlu Hunter Biden ile ilgili iddiaların ortaya çıkmasından rahatsız olduğu yorumunu getiriyor.
22.10.2020Dünya
'Biden'ın oğlunun bilgisayarı FBI'ın elinde'
'Biden'ın oğlunun bilgisayarı FBI'ın elinde'Üst düzey yetkililer, Fox News'a yaptıkları açıklamada, Biden'ın Başkan Yardımcılığı yaptığı dönemde, oğlu Hunter Biden'ın yaptığı uluslararası iş anlaşmalarında rolü olduğunu gösterdiği iddia edilen e-postaların olduğu bilgisayarın şu anda FBI tarafından incelendiğini söyledi.
21.10.2020Dünya
Son dakika... New York Times: Trump'ın Çin'de banka hesabı olduğu ortaya çıktı
Son dakika... New York Times: Trump'ın Çin'de banka hesabı olduğu ortaya çıktıABD liderinin ticaret savaşı başlattığı Çin'de 188 bin dolar vergi ödediği haberi seçimlere günler kala gündemi sarstı. NYT, Trump'ın başkan olduğu 2016'da ve 2017'de ABD'de sadece 750 dolar gelir vergisi ödediğini duyurmuştu.
21.10.2020Dünya
2. münazara öncesi tartışma büyüyor
2. münazara öncesi tartışma büyüyorİki başkan adayı arasındaki son tartışma, yarın yapılacak. Ancak bunun öncesinde Başkan Trump ve bazı gazeteler, Demokratların adayı Biden ve oğluna yönelik iddialar üzerinden tartışmayı alevlendiriyor
21.10.2020Dünya
Son dakika: Trump'a kötü haber! Biden farklı önde...
Son dakika: Trump'a kötü haber! Biden farklı önde...Gelen son dakika haberine göre; ABD'de 3 Kasım'da yapılacak başkanlık seçimleri öncesinde anketler eski Başkan Yardımcısı ve Demokrat başkan adayı Joe Biden'ın, rakibi mevcut Başkan Cumhuriyetçi Donald Trump'a ortalama 8 puan fark atacağını gösteriyor. ABD'de 3 Kasım'da yapılacak başkanlık seçimleri için şu ana kadar 30 milyona yakın oy kullanıldığı belirtildi. Öte yandan ABD Başkanı Donald Trump, Federal Soruşturma Bürosunun (FBI), Demokrat başkan adayı ve eski ABD Başkan Yardımcısı Joe Biden'ın Ukraynalı enerji şirketi Burisma ile ilişkisi olduğu iddialarını soruşturması gerektiğini söyledi.
19.10.2020Dünya

Benzer Haber Etiketleri

ABDDonald TrumpHunter BidenbidenJoe Biden

Hunter Biden ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.