Geri Dön

Son dakika! Boris Johnson corona virüse yakalandı.

Gelen bir son dakika haberine göre; İngiltere Başbakanı Johnson'ın corona virüs testi pozitif çıktı. Johnson, hafif şiddette belirtiler hissettiğini bura karşın karantinada görevine devam edeceğini açıkladı.

Son dakika! Boris Johnson corona virüse yakalandı.

İngiltere Başbakanı Boris Johnson'ın corona virüs testinin pozitif çıktığı bildirildi.

Başbakanlık ofisinden yapılan açıklamada, Johnson'ın 'hafif belirtiler' gösterdiği ve kendisini karantinaya aldığı, koronavirüs salgınına karşı mücadelede hükümete başkanlık etmeye devam edeceği belirtildi.

Konuyla ilgili olarak Twitter'da görüntülü bir mesaj paylaşan Johnson, "Hafif corona virüs semptomları, yani ateş ve sürekli öksürük ortaya çıktı" dedi.

Bunun üzerine test yaptırdığını ve sonucun pozitif çıktığını belirten Johnson şöyle devam etti: "Evden çalışıyorum, kendimi izolasyona aldım. Yapılacak doğru şey budur. Teknolojinin sihirbazlıkları sayesinde ekibimle iletişim halinde olmaya ve virüse karşı ulusal mücadelenin başında yer almaya devam edebilirim."

İngiliz medyası, Maliye ve Sağlık bakanlarının da kendilerini karantinaya alacağını aktarıyor.

Yeşilköy ve Hadımköy Hastaneleri yarın hizmete açılacakYeni tip corona virüs (Kovid-19) ile mücadele kapsamında Atatürk Havalimanı yerleşkesine inşa edilen Prof. Dr. Murat Dilmener Acil Durum Hastanesi ile restore edilerek yeniden hizmete alınan Hadımköy Dr. İsmail Niyazi Kurtulmuş Hastanesi yarın yapılacak törenin ardından açılacak.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber