Geri Dön

Son dakika... Çin'de anaokulu kana bulandı! Çok sayıda ölü ve yaralı

Çin'de bir anaokulunda patlama meydana geldi. İlk belirlemelere göre patlamada 7 kişi hayatını kaybetti, 60 kişi yaralandı. Ölü sayısının artmasından endişe ediliyor.

Son dakika... Çin'de anaokulu kana bulandı! Çok sayıda ölü ve yaralı

Çin'in doğusundaki Fengxian kentinde bir anaokulunda büyük bir patlama meydana geldi. Yerel medya patlamada yerde kanlar içinde yatan çok sayıda çocuk ve yetişkin olduğunu belirtiyor.

Sosyal medyada patlama anına ilişkin görüntüler paylaşılıyor. Görüntülerde çok sayıda çocuk ve yetişkinin yerde kanlar içinde yattığı, çoğunun bilincinin yerinde olmadığı görülüyor. Anaokulunun önü adeta kan gölüne dönmüş durumda.

İlk belirlemelere göre patlamada 7 kişi hayatını kaybetti. 60'dan fazla yaralı var. Ölü sayısının artmasından endişe ediliyor.

Patlama ailelerin çocuklarını okuldan almaya geldiği sıralarda yaşandı.

Oalyın neden olduğu hala netlik kazanmadı. Görgü tanıkları patlamanın mutfaktaki bir gaz sızıntısının yol açtığı patlamaya benzediğini söylüyor.

İŞTE O ANLAR

Berat Albayrak açıkladı: Ekonomide milli bağımsızlığın bir bedeli varBakan Albayrak, "Ekonomide MİLLİ BAĞIMSIZLIĞIN bir bedeli var. Bizim ecdadımız bu bedeli canı pahasına SAYISIZ kere ÖDEDİ. Sıra bizde! Biz BUGÜN bağımsızlık mücadelesinde taşın altına elimizi değil, YÜREĞİMİZİ koyuyoruz. Allah yar ve yardımcımız olsun." dedi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber