Geri Dön
DünyaSon dakika... Ermeni Bakan kafede oturan gazeteciyi darp etti!

Son dakika... Ermeni Bakan kafede oturan gazeteciyi darp etti!

Ermenistan Bilişim Bakanı Hakob Arşakyan başkent Erivan'daki bir kafede gazeteci Paylak Fakratyandarp ettiği anlar, ülkede tepkilere yol açtı.

 

Ermenistan Bilişim Bakanı Hakob Arşakyan, bir kafede oturan gazeteciye saldırdı. Başkent Erivan'daki Erivan Kafede bugün saat 16:10 sularında gerçekleşen olay işletmenin güvenlik kamerası tarafından an be an kaydedildi.

Son dakika... Ermeni Bakan kafede oturan gazeteciyi darp etti

Görüntülerde, Ermeni Bakan Arşakyan'ın kafede bilgisayarıyla birlikte oturan gazeteci Paylak Fakratyan'a bir şeyler sorduğu görülüyor. 

GAZETECİYE YUMRUK YAĞMURU

Sözlü tartışmanın ardından Bakan Arshakyanın daha sonra yumruklarla gazeteci Paylak Fakhradyana saldırdığı anlar güvenlik kamerasına yansıdı.

Yerel medya, olayı gazetecinin çalışma saatlerinde bir kafede olmasını neden olarak gösterdi. Gazeteciye saldıran Bilişim Bakanı Hakob Arşakyan'a sosyal medyadan tepki yağdı.

Sarıyer'de arıza yapan İETT otobüsünü yolcular ittiSarıyer'de yolda arıza yapan İETT otobüsünün yolcular tarafından itilerek rampadan çıkarıldığı anlar bir vatandaş tarafından cep telefonu ile kaydedildi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet