Geri Dön
DünyaSon dakika... Hollanda'da İsrail'in saldırıları protesto edildi

Son dakika... Hollanda'da İsrail'in saldırıları protesto edildi

Hollanda'nın Rotterdam kentinde İsrail'in Filistin topraklarına düzenlediği saldırılar protesto edildi. Çok sayıda Filistinlinin yanı sıra Türkler ve Hollandalıların da katıldığı gösteride, "Filistin için özgürlük" ve "Boykot İsrail" sloganları atıldı ve tekbirler getirildi.

Son dakika... Hollanda'da İsrail'in saldırıları protesto edildi

 

Hollanda Filistin Topluluğunca (PGNL) düzenlenen gösteride Gazze Şeridi'nde sağlanan ateşkes ve Filistin direnişinin zaferi de kutlandı. 

Çok sayıda Filistinlinin yanı sıra Türkler ve Hollandalıların da katıldığı gösteride, "Filistin için özgürlük" ve "Boykot İsrail" sloganları atıldı ve tekbirler getirildi. 

Gösteride dalgalanan Filistin ve Türk bayraklarının yanı sıra protestocular, "Çok yaşa Filistin", "Etnik temizliğe son ver", "Masum insanları öldürmeyi durdur, bu terörizmdir", "Ateşkes, işgalin sonu anlamına gelmez", "İşgali hemen durdur" ve "Filistin özgür olacaktır" yazılı dövizler taşıdı. 

Polisin geniş güvenlik önlemleri aldığı gösteri olaysız sona erdi.

KOSGEB desteğinde detaylar belli oldu! Limit yükseldi...KOSGEB işletmelere acil durum kredisi limitini arttırdı. Sel ve yangın haberlerinden sonra önceden 100 bin lira olan destek limiti, şimdi 250 bin liraya kadar çıkarıldı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet