Geri Dön
DünyaSon dakika... İsrail'de sinagog ayini sırasında tribün çöktü! Ölü ve yaralılar var...

Son dakika... İsrail'de sinagog ayini sırasında tribün çöktü! Ölü ve yaralılar var...

Gelen son dakika haberine göre, Batı Şeria'da Yahudi yerleşimcilerin bulunduğu Givat Zeev'deki sinagogda ayin sırasında tribünün çökmesi sonucu 2 kişinin hayatını kaybettiği, 50 kişinin de yaralandığı bildirildi.

Son dakika... İsrail'de sinagog ayini sırasında tribün çöktü! Ölü ve yaralılar var...

 

Filistin'de Batı Şeria bölgesindeki Yahudi yerleşimcilerin bulunduğu Givat Zeev'deki sinagogda ayin sırasında tribün çöktü.

Meydana gelen olayda 12 yaşındaki bir çocuk ve 50 yaşındaki bir kişinin hayatını kaybettiği, 10u ağır 50 kişinin yaralandığı ifade edildi.

Yerel medya ayin sırasında sinagogda 600'den fazla kişinin olduğunu ifade ederek, olay yerine çok sayıda polis ve ambulansın sevk edildiğini aktardı.

Yaralıların Batı Şeria'daki hastanelere kaldırıldığı ifade edildi. 

GÜVENLİK TEHLİKESİ KONUSUNDA UYARDIK 

Yerel medyaya konuşan Givat Zeev Konseyi Başkanı Yossi Avrahami yaptığı açıklamada, "Binadaki güvenlik tehlikesi konusunda uyardık. Yer tehlikeliydi, ancak polis sorumluluğu üstlenmedi. Olay soruşturuluyor dedi.

Haziran'da şoke eden görüntü! Bir anda bastırdıBursa'da'da etkili olan sağanak ve dolu nedeniyle cadde ve sokaklar göle döndü. Hazırlıksız yakalanan vatandaşlar, önlem almaya çalıştı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet