Geri Dön
DünyaSon dakika: Trump Twitter'dan paylaştı: İşte Bağdadi'yi bitiren köpek!

Son dakika: Trump Twitter'dan paylaştı: İşte Bağdadi'yi bitiren köpek!

ABD Başkanı Donald Trump, DEAŞ lideri Bağdadi'nin öldürüldüğünü pazar günü duyurdu. Trump o gün yaptığı açıklamada operasyonda bir köpeğin yaralandığını açıklamıştı. Trump herkesin merak ettiği köpeği sosyal medya hesabından paylaştı.

Son dakika: Trump Twitter'dan paylaştı: İşte Bağdadi'yi bitiren köpek!

Pentagon'un güvenlik gerekçesiyle 'adını yayınlamayacağız' dediği köpeği Trump, Twitter'dan paylaştı. İsmi henüz belli olmayan köpeği Twitter'ına da sabitleyen Trump, binlerce beğeni ve yorum aldı.

Trump köpekle ilgili yaptığı paylaşımda şu ifadelere yer verdi:

"IŞİD lideri Ebubekir el-Bağdadi'nin yakalanması ve öldürülmesinde böylesine harika bir iş çıkaran harika köpeğin (ismi açıklanmadı) bir görüntüsünü açıkladık!"

 

İŞTE O PAYLAŞIM

Son dakika: Trump Twitterdan paylaştı: İşte Bağdadiyi bitiren köpek

 

 

Öte yandan Trump bugün yaptığı açıklamada, terör örgütü DEAŞ'ın elebaşı Ebubekir el-Bağdadi'nin ölü ele geçirildiği operasyonun görüntülerini yayımlayabileceklerini açıklamıştı.

Son dakika: Trump Twitterdan paylaştı: İşte Bağdadiyi bitiren köpek

Sağlık Sohbetleri’nde beslenmenin bilimi konuşuluyor-9 | Sağlık Sohbetleri - Cnnturk.comCnnturk.com’da ekrana gelen Sağlık Sohbetleri’nde her hafta uzman konuklar, bilimsel araştırmalar ışığında, sağlıkla ilgili son gelişmeleri, farklı hastalıkları ve bu hastalıklara yönelik klinik beslenme tedavilerinin önemini tartışmaya devam ediyor.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet