Donald Trump

Donald Trump

Son dakika Donald Trump haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Donald Trump gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Donald Trump haber sayfamızda...

Donald Trump

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 16.440 donald trump haberi bulunmuştur.
Biden ve Trump aynı gün içinde Meksika sınırını ziyaret etti
Biden ve Trump aynı gün içinde Meksika sınırını ziyaret etti ABD Başkanı Joe Biden ve eski ABD Başkanı Donald Trump, Teksas'ın farklı bölgelerinde Meksika sınırını ziyaret etti. Biden yeni sınır güvenliği yasa tasarısını Senato’dan geçirmek için Cumhuriyetçilerden destek isterken, Trump ise yaşanan kaçak göçmen krizini “Joe Biden istilası” olarak niteledi.
1.03.2024 Dünya
Trump'a bir darbe daha! Illinois eyaletinde yapılacak ön seçimlerden men edildi
Trump'a bir darbe daha! Illinois eyaletinde yapılacak ön seçimlerden men edildi Eski ABD Başkanı Donald Trump, Illinois eyaletinde Cumhuriyetçi aday adaylarının yarışacağı ön seçimlerden men edildi.
29.02.2024 Dünya
Trump'ın Illinois ön seçimlerine girmesi yasaklandı,
Trump'ın Illinois ön seçimlerine girmesi yasaklandı, Eski Başkan Trump, Anayasa’nın 14'üncü maddesinde yer alan, "ayaklanmaya karışan" kişilerin görevde kalmasını engelleyen hükmü ihlal ettiği gerekçesiyle Yüksek Mahkeme'de yargılanıyor.
29.02.2024 Dünya
Michigan’da çifte seçim heyecanı
Michigan’da çifte seçim heyecanı  Michigan’da hem Demokrat hem de Cumhuriyetçiler, partilerinin başkan adaylığı konusunda tercihlerini ortaya koydu. 
29.02.2024 Dünya
Biden'ın kazandığı seçime Gazze damga vurdu
Biden'ın kazandığı seçime Gazze damga vurdu Amerika Birleşik Devletleri (ABD) Başkanı Joe Biden, Demokrat Parti'nin dün Michigan eyaletinde yapılan ön seçimini kazandı. Ancak Biden Gazze politikası yüzünden oy kaybetti. Michigan'da on binlerce Demokrat Partili seçmen Biden'ı protesto ederek "çekimser" oy kullandı.
28.02.2024 Dünya
Dünya savaşına kapı aralandı! 'NATO birlikleri cepheye sürülsün'
Dünya savaşına kapı aralandı! 'NATO birlikleri cepheye sürülsün' Avrupalı liderler birkaç ay önce kimsenin hayal dahi edemeyeceği 'tüyler ürpertici' hamleyi dile getirdi, Macron'un çıkışı kıtadaki birçok ülkeden destek aldı.
27.02.2024 Dünya
Trump'a şarbonlu mektup gönderdiler! ABD'yi şoke eden suikast girişimi, bir anda patladı
Trump'a şarbonlu mektup gönderdiler! ABD'yi şoke eden suikast girişimi, bir anda patladı ABD'nin 60. başkanı olmaya aday olan Trump'ın evine zehirli mektup gönderildi. Akılalmaz suikast girişimi dünyada ses getirdi.
27.02.2024 Dünya
Biden ve Trump aynı gün orada olacak! Dikkat çeken ziyaret
Biden ve Trump aynı gün orada olacak! Dikkat çeken ziyaret ABD Başkanı Joe Biden ve eski Başkan Donald Trump, bu hafta aynı gün ABD-Meksika sınırını ziyaret edecek.
26.02.2024 Dünya
Güney Karolina ön seçimini Trump kazandı: Daha önce hiç böyle bir ruh olmamıştı
Güney Karolina ön seçimini Trump kazandı: Daha önce hiç böyle bir ruh olmamıştı ABD başkanlık yarışında Cumhuriyetçi Parti’nin adayının kim olacağını belirlemek üzere Güney Karolina eyaletinde yapılan ön seçimi Donald Trump kazandı.
25.02.2024 Dünya
Ukrayna-Rusya savaşının ikinci yıl dönümü: İki ülkeyi neler bekliyor, çatışmalar nereye gidebilir?
Ukrayna-Rusya savaşının ikinci yıl dönümü: İki ülkeyi neler bekliyor, çatışmalar nereye gidebilir? Rusya’nın işgaliyle başlayan Ukrayna’daki savaşın üzerinden iki yıl geçti. 24 Şubat 2022'de başlayan savaşın yakın zamanda biteceğini söylemek bir hayli güç.
24.02.2024 Dünya
Putin'den Biden'a 'küfür' cevabı: Haklı olduğumu gösterdi
Putin'den Biden'a 'küfür' cevabı: Haklı olduğumu gösterdi Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, ABD Başkanı Joe Biden’ın kendisine yönelik küfürlü ifadesini kinayeli bir yorumla değerlendirdi.
23.02.2024 Dünya
ABD Başkanı Biden’dan Putin’e ağır sözler
ABD Başkanı Biden’dan Putin’e ağır sözler ABD Başkanı Joe Biden, Rus muhalif lider Aleksey Navalni’nin hapishanedeki ölümü sonrası Kremlin’e yönelik eleştirilerinin dozunu artırdı.
23.02.2024 Dünya
Ukrayna-Rusya savaşının ikinci yılında iki ülkeyi neler bekliyor?
Ukrayna-Rusya savaşının ikinci yılında iki ülkeyi neler bekliyor? Rusya’nın işgaliyle başlayan Ukrayna’daki savaşın üzerinden yaklaşık iki yıl geçti. 24 Şubat 2022'de başlayan savaşın yakın zamanda biteceğini söylemek bir hayli güç.
21.02.2024 Dünya
ABD füzesiyle güpegündüz vurdular, en az 65 Rus askeri öldü!
ABD füzesiyle güpegündüz vurdular, en az 65 Rus askeri öldü! Eğitim sahasında sıra olmuş tümgeneral Oleg Moiseev'i bekleyen askerler, güpegündüz HIMARS füzeleriyle hedef alındı. Sosyal medyada paylaşılan görüntü ve fotoğraflar, şoke edici.
21.02.2024 Dünya
Eski ABD Başkanı Trump'a açılan davada karar verildi
Eski ABD Başkanı Trump'a açılan davada karar verildi Eski ABD Başkanı Donald Trump, banka kredileri ve sigorta işlemleri konusunda daha iyi ticari şartlar elde etmek için fazla mal varlığı bildiriminde bulunmakla suçlandığı sivil dolandırıcılık davasında karar verildi. Buna göre Trump, 354.9 milyon dolar para cezasına çarptırıldı.
17.02.2024 Dünya
Ajanslar son dakika duyurdu! Trump ve şirketleri için karar verildi
Ajanslar son dakika duyurdu! Trump ve şirketleri için karar verildi New York'taki sivil dolandırıcılık davasında, ABD'nin eski Başkanı Donald Trump ve şirketlerinin yaklaşık 355 milyon dolar ödemesine hükmedildi.
16.02.2024 Dünya
Putin’den ‘sahte bayrak’ operasyonu!
Putin’den ‘sahte bayrak’ operasyonu! Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, Kasım’daki ABD seçimlerini Rus medyasına değerlendirirken, eski başkan Donald Trump yerine Joe Biden’ı tercih ettiğini söyledi.
16.02.2024 Dünya
Trump'ın ilk ceza davası başlıyor! Tarih belli oldu
Trump'ın ilk ceza davası başlıyor! Tarih belli oldu ABD'de Trump için karar verildi. Eski Başkan Donald Trump, yetişkin film oyuncusu Daniels'e seçimlerde sus payı ödediği gerekçesiyle ceza davası açılmıştı. Davanın ilk duruşması 24 Mart'ta olacak.
16.02.2024 Dünya
Stoltenberg'den Türkiye vurgusu: Önemli bir müttefik
Stoltenberg'den Türkiye vurgusu: Önemli bir müttefik NATO Genel Sekreteri Jens Stoltenberg yaptığı açıklamada, Türkiye’nin NATO’nun güney kanadı için önemli bir müttefik olduğunu belirtti.
15.02.2024 Dünya
Putin, ABD seçimleri için tercini açıkladı: Daha tecrübeli ve öngörülebilir
Putin, ABD seçimleri için tercini açıkladı: Daha tecrübeli ve öngörülebilir Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, Donald Trump yerine ABD Başkanı Joe Biden’ı tercih ettiğini söyleyerek, “Daha tecrübeli biri ve öngörülebilir. Eskilerin politikacısı” dedi.
15.02.2024 Dünya
‘NATO’yu sarsacak açıklamalardan kaçının!’
‘NATO’yu sarsacak açıklamalardan kaçının!’ NATO Genel Sekreteri Jens Stoltenberg, Amerika Birleşik Devletleri Başkan yarışına katılan adayları uyardı.
15.02.2024 Dünya
Trump'ın tartışma yaratan 'NATO' çıkışı! Biden: Tehlikeli ve şoke edici
Trump'ın tartışma yaratan 'NATO' çıkışı! Biden: Tehlikeli ve şoke edici ABD Başkanı Joe Biden, eski Başkan Donald Trump’ın NATO hakkındaki açıklamasına tepki göstererek, “Tehlikeli ve şoke edici” açıklamasında bulundu.
13.02.2024 Dünya
Trump’a tepki çığ gibi büyüdü
Trump’a tepki çığ gibi büyüdü ABD’nin eski başkanı Donald Trump’ın yeniden göreve gelmesi durumunda, NATO’ya finansal yükümlülüklerini yerine getirmeyen müttefiklere Rusya’nın saldırmasını teşvik edeceğini söylemesine büyük tepki geldi.
13.02.2024 Dünya
Avrupa Birliği'nden NATO açıklaması: Alakart bir ittifak olamaz
Avrupa Birliği'nden NATO açıklaması: Alakart bir ittifak olamaz Avrupa Birliği (AB) Dış İlişkiler ve Güvenlik Politikası Yüksek Temsilcisi Josep Borrell Trump'ın son yaptığı açıklamayı işaret ederek “Ciddi olalım. NATO alakart bir askeri ittifak olamaz. Günden güne ABD Başkanının mizah anlayışına bağlı olarak işleyen bir ittifak da olamaz” sözlerini kullandı.
12.02.2024 Dünya
Yalnızca ülke adı gizli kaldı! NATO üyelerinde ölüm sessizliği: Sonumuz böyle mi olacaktı?
Yalnızca ülke adı gizli kaldı! NATO üyelerinde ölüm sessizliği: Sonumuz böyle mi olacaktı? Kasım ayında seçilmesi ABD Başkanlık Seçimlerini kazanmasına kesin gözüyle bakılan Donald Trump, NATO'yu adeta tehdit etti. Dünya medyası ise bu durumu "Avrupa'nın sonu" başlığı ile okuyucularına sundu.
12.02.2024 Dünya

Benzer Haber Etiketleri

Donald Trump ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.