Donald Trump

Donald Trump

Son dakika Donald Trump haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Donald Trump gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Donald Trump haber sayfamızda...

Donald Trump

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 15.799 donald trump haberi bulunmuştur.
Mahkemeye çağrılan ilk isim oldu! Trump ailesine şok
Mahkemeye çağrılan ilk isim oldu! Trump ailesine şokABD’de 6 Ocak 2021’deki kanlı Kongre baskınını soruşturan Temsilciler Meclisi Komitesi, eski ABD Başkanı Donald Trump’ın kızı ve danışmanı Ivanka Trump’ı ifade çağırarak soruşturmada gönüllü işbirliği yapmasını istedi.
20.01.2022Dünya
Kuzey Kore'den 'nükleer füze testlerine devam' sinyali
Kuzey Kore'den 'nükleer füze testlerine devam' sinyaliKuzey Kore yönetimi, ABD'nin "düşmanca" politikalarına karşı ülkenin askeri yeteneklerini güçlendirmek için politika hedefleri belirlerken, eski ABD Başkanı Donald Trump yönetimiyle gerçekleştirilen görüşmeler sonucu askıya alınan tüm faaliyetlerin yeniden başlatılması konusunda karar alındı.
20.01.2022Dünya
Onlarca yıldan sonra ilk kez görüldü! ABD 'çok gizli' silahını sahaya sürdü
Onlarca yıldan sonra ilk kez görüldü! ABD 'çok gizli' silahını sahaya sürdüÖzellikle geride kalan 2021 senesini tüm dünyayı şoka sokan askeri testlerle geçiren Çin'e karşı, Beyaz Saray'dan gerilimi zirveye çıkartacak bir adım geldi. Pentagon bu hamlesiyle Hint-Pasifik bölgesinde geri adım atmayacağının da güçlü bir sinyalini vermiş oldu.
19.01.2022Dünya
Putin, yarın Moskova’da İran Cumhurbaşkanı Reisi’yi ağırlayacak
Putin, yarın Moskova’da İran Cumhurbaşkanı Reisi’yi ağırlayacakRusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, İran Cumhurbaşkanı İbrahim Reisi’yi yarın Moskova’da ağırlayacak.
18.01.2022Dünya
Ivanka&Ulukaya yardım kampanyası
Ivanka&Ulukaya yardım kampanyasıEski ABD Başkanı Donald Trump'ın kızı Ivanka Trump, bu ülkenin önde gelen yoğurt markası Chobani'nin sahibi olan Erzincanlı iş insanı Hamdi Ulukaya'yla birlikte, fakirlere gıda yardımına başladı.
17.01.2022Dünya
Trump'a suikast videosu paylaşan Hamaney'in Twitter hesabı askıya alındı
Trump'a suikast videosu paylaşan Hamaney'in Twitter hesabı askıya alındıDünya çapında ses getiren İran dini liderinin paylaşımı sonrası hesabına ulaşılamıyor, sosyal medya devi 'uygun olmayan içerik' açıklamasını yaptı.
15.01.2022Dünya
Beyaz Saray'a 8 kadınla gitmiş
Beyaz Saray'a 8 kadınla gitmişFuhuş ağı kuran ABD'li finansçı Epstein'ın, Başkan Clinton döneminde Beyaz Saray'a yaptığı "şüpheli" ziyaretlerinde toplam 8 genç kadını da yanında götürdüğü ortaya çıktı.
15.01.2022Dünya
ABD'de aşırı sağcı grup lideri gözaltına alındı
ABD'de aşırı sağcı grup lideri gözaltına alındı 6 Ocak 2021'de gerçekleşen Kongre baskını soruşturması kapsamında, Oath Keepers adlı aşırı sağcı grubun lideri Stewart Rhodes 'isyana tahrik edici komplo' suçlamasıyla yakalandı.
14.01.2022Dünya
ABD Yüksek Mahkemesi: Büyük işletmelerde çalışanlara Covid aşısı zorunluluğu getirilemez
ABD Yüksek Mahkemesi: Büyük işletmelerde çalışanlara Covid aşısı zorunluluğu getirilemezYüksek Mahkeme, yönetimin yetkisini aştığına karar verdi. Biden'ı büyük hayal kırıklığına uğratan karar, beklendiği gibi önceki başkan Trump tarafından memnuniyetle karşılandı.
14.01.2022Dünya
ABD'de Kongre baskınında 11 kişiye 'isyana teşvik ve komplo kurma' suçlaması
ABD'de Kongre baskınında 11 kişiye 'isyana teşvik ve komplo kurma' suçlamasıABD’de eski ABD Başkanı Donald Trump destekçileri tarafından Kongre binasına yapılan baskınla ilgili aralarında "Oath Keepers" adlı aşırı sağcı grubun lideri Steward Rhodes'un da bulunduğu toplam 11 kişiyi "isyana teşvik eden komplo kurmak" ile suçlandı.
13.01.2022Dünya
‘Darbe girişimi’ dedi
‘Darbe girişimi’ dediABD Başkanı Joe Biden, 6 Ocak Kongre binası kalkışmasını ilk kez "darbe girişimi" diye niteledi.
13.01.2022Dünya
Biden'ın danışmanı Fauci'den Cumhuriyetçi Senatör'e tehdit suçlaması
Biden'ın danışmanı Fauci'den Cumhuriyetçi Senatör'e tehdit suçlamasıABD Ulusal Alerji ve Salgın Hastalıklar Enstitüsü Başkanı ve Başkan Joe Biden’ın koronavirüs danışmanı Anthony Fauci, Cumhuriyetçi Senatör Rand Paul’ün yaydığı dezenformasyonun kendisi ve ailesine yönelik şiddet içeren tehditleri tetiklediğini söyledi.
12.01.2022Dünya
Darbe girişimlerini önceden haber veren yapay zeka geliştiriliyor
Darbe girişimlerini önceden haber veren yapay zeka geliştiriliyorABD’de Donald Trump destekçilerinin 6 Ocak 2021’de Kongre Binası’na düzenlediği baskının üzerinden bir yıl geçmişken, veri bilimciler darbe girişimlerini tahmin etmesi için yapay zekayı eğitiyor.
9.01.2022Dünya
Baskını andılar
Baskını andılarABD’de eski başkan Donald Trump destekçileri tarafından gerçekleştirilen ve 5 kişinin hayatını kaybetmesiyle sonuçlanan Kongre baskınının üzerinden bir yıl geçti. 6 Ocak gecesi çok sayıda kişi Kongre önünde toplanarak yaşananları andı ve siyasilere baskının unutulmaması yönünde uyarıda bulundu.
8.01.2022Dünya
Biden'dan Trump hakkında zehir zemberek sözler
Biden'dan Trump hakkında zehir zemberek sözlerABD'de 6 Ocak 2021'de dönemin başkanı Donald Trump'ın destekçileri Kongre binasını basmış, bina 1812'deki savaştan bu yana görülmemiş olaylara sahne olmuştu. Başkan Joe Biden korkunç olayın yıl dönümünde, dönemin Başkanı Donald Trump'ı çok ağır bir dille suçladı.
6.01.2022Haberler
Son dakika... Biden'dan Trump hakkında zehir zemberek sözler! 'Silahlı ayaklanma'
Son dakika... Biden'dan Trump hakkında zehir zemberek sözler! 'Silahlı ayaklanma'ABD'de 6 Ocak 2021'de dönemin başkanı Donald Trump'ın destekçileri Kongre binasını basmış, bina 1812'deki savaştan bu yana görülmemiş olaylara sahne olmuştu. Başkan Joe Biden korkunç olayın yıl dönümünde, dönemin Başkanı Donald Trump'ı çok ağır bir dille suçladı.
6.01.2022Dünya
Biden, 'Bir yıl önce yaşananların tek sorumlusu Trump' diyecek
Biden, 'Bir yıl önce yaşananların tek sorumlusu Trump' diyecekABD'de 6 Ocak 2021'de Kongre'ye saldırı düzenlenmiş, bina 1812'deki savaştan bu yana görülmemiş olaylara sahne olmuştu. ABD Başkanı Joe Biden'ın bugün, yaşananların birinci yılında yapacağı konuşmanın ayrıntıları belli oldu.
6.01.2022Dünya
Trump'ı kahraman olarak gören QAnon hareketi şimdi nerede?
Trump'ı kahraman olarak gören QAnon hareketi şimdi nerede?Tam bir yıl önce 6 Ocak 2021'de, görevden ayrılmak üzere olan eski ABD Başkanı Donald Trump'ı destekleyenler ABD'nin yasama organı Kongre'yi bastı. Çoğu, Trump'ı şeytana tapanları yenecek bir kahraman olarak gören QAnon hareketindendi. Doğrulayacak hiçbir kanıt olmamasına rağmen, milyonlarca Amerikalı hala QAnon hareketinin komplo teorisine inanmaya devam ediyor.
6.01.2022Dünya
Şapkasını açık artırmayla satıyor
Şapkasını açık artırmayla satıyorEski ABD Başkanı Donald Trump'ın eşi Melania Trump, 2018'de Fransa Cumhurbaşkanı Macron ve eşinin Beyaz Saray'ı ziyareti sırasında beyaz bir şapka takmıştı.
6.01.2022Dünya
Trump, 6 Ocak’ta yapılacak basın toplantısını iptal etti
Trump, 6 Ocak’ta yapılacak basın toplantısını iptal ettiDonald Trump, Florida’da 6 Ocak’ta yapılacak olan basın toplantısını iptal ettiğini açıkladı.
5.01.2022Dünya
Şiiler açıktan tehdit etti
Şiiler açıktan tehdit ettiİran Devrim Muhafızları Ordusu Kudüs Gücü Komutanı Kasım Süleymani ve Haşdi Şabi Başkan Yardımcısı Ebu Mehdi el-Mühendis'in ölüm yıldönümleri nedeniyle Irak'ta kitlesel etkinlikler devam ederken, Şii Koordinasyon Grubu liderleri, ABD'ye tehdit niteliğinde açıklamalar yaptı.
5.01.2022Dünya
Çin'den süper güçlere şok uyarı! Dünyanın dizlerini titreten kabus senaryosu
Çin'den süper güçlere şok uyarı! Dünyanın dizlerini titreten kabus senaryosuDev ülkeler küresel bir felaketle sonuçlanabilecek ve bir türlü engellenemeyen bir nükleer silahlanma yarışına girdi. Bu konuda son adım, yakın zamanda gerçekleştirdiği üst üste askeri testlerle tüm dünyayı şoka sokan Pekin'den geldi.
4.01.2022Dünya
Melania Trump'tan şaşırtan Bitcoin açıklaması
Melania Trump'tan şaşırtan Bitcoin açıklamasıEski ABD Başkanı Donald Trump, kripto paralara karşıtlığıyla biliniyor. Ancak Trump’ın eşi Melania Trump, Twitter üzerinden Bitcoin ile ilgili şaşırtan bir paylaşımda bulundu. İşte detaylar…
4.01.2022Uzmanpara
Twitter, aşı karşıtı Marjorie Taylor Greene'in hesabını kapattı
Twitter, aşı karşıtı Marjorie Taylor Greene'in hesabını kapattıTwitter, ABD Temcilciler Meclisi Üyesi Marjorie Taylor Greene'in hesabını kalıcı olarak kapattı.
3.01.2022Dünya
Son dakika... Füzeli mesaj bıraktılar! Saldırı bekleniyor
Son dakika... Füzeli mesaj bıraktılar! Saldırı bekleniyorKasım Süleymani'nin ölüm yıldönümünde İsrail gazetesi Jerusalem Post hacker saldırısına uğradı. İngiliz ordusu tarafından denetlenen bir grup ise, Yemen kıyıları veya Kızıl Deniz'de muhtemel bir saldırı olabileceğini belirtiyor.
3.01.2022Dünya

Benzer Haber Etiketleri

Donald Trump ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.