Geri Dön
Dünya‘Ülkenin çıkarları evlilikten önce gelir’

‘Ülkenin çıkarları evlilikten önce gelir’

Danimarka Başbakanı Mette Frederiksen, uzatmalı nişanlısı film yönetmeni Martin Bo Tengberg ile 18 Temmuz’da yapmayı planladığı düğününü ikinci kez erteledi.

‘Ülkenin çıkarları evlilikten önce gelir’

 

Frederiksen, kişisel facebook hesabında nişanlısıyla çekilmiş fotoğrafına “Bu fantastik adamla evlenmekten o kadar mutlu olacaktım ki... Fakat, açıkça kolay olmayacağa benziyor. Düğünümüzü planladığımız cumartesi günü, Brüksel’de AB Zirvesi’nde işimi yapmam ve Danimarka’nın çıkarlarını korumam gerekiyor. Bu nedenle planımızı bir kez daha değiştirmek durumunda kaldık” yazarak düğününü ertelediğini duyurdu. İki çocuk annesi olan, ikinci kez dünya evine girecek Danimarka Başbakanı Frederiksen, geçen yıl seçimleri kazanıp göreve başladığı için düğünü ertelemek zorunda kalmış, geçen nisan ayında da parlamentoda Kovid-19 önlemlerine ilişkin yaptığı konuşmada, “kendi düğününü ertelemek zorunda kalabileceğini” söylemişti.

Trafikte yol verme kavgasında doktora dayakAdana'da Dr. Sevcan Aslan, trafikte yol verme tartışmasında motosikletli kurye tarafından dövüldü. Kurye ve çalıştığı şirketten şikayetçi olan Dr. Aslan, "Botla çuval tekmeler gibi boynuma ve yüzüme vurdu” dedi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet