Başbakan

Başbakan

Son dakika Başbakan haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Başbakan gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Başbakan haber sayfamızda...

Başbakan

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 129.638 başbakan haberi bulunmuştur.
Meclis Başkanı Kurtulmuş Kamboçyalı Bakanı kabul etti
Meclis Başkanı Kurtulmuş Kamboçyalı Bakanı kabul etti TBMM Başkanı Numan Kurtulmuş, Kamboçya Başbakan Yardımcısı, Dışişleri ve Uluslararası İşbirliği Bakanı Sok Chenda Sophea’yı kabul etti.
28.05.2024 Haberler
Meclis Başkanı Kurtulmuş Kamboçyalı Bakanı kabul etti
Meclis Başkanı Kurtulmuş Kamboçyalı Bakanı kabul etti TBMM Başkanı Numan Kurtulmuş, Kamboçya Başbakan Yardımcısı, Dışişleri ve Uluslararası İşbirliği Bakanı Sok Chenda Sophea’yı kabul etti.
28.05.2024 Gündem
Bakan Bolat Kamboçya Başbakan Yardımcısı ile görüştü
Bakan Bolat Kamboçya Başbakan Yardımcısı ile görüştü Ticaret Bakanı Ömer Bolat, Kamboçya Başbakan Yardımcısı ve Dışişleri ve Uluslararası İşbirliği Bakanı Sok Chanda Sophea ile bir araya geldi.
28.05.2024 Gündem
Otel odasından Mossad çıktı! Eşini dinleyip açıkça tehdit ettiler, skandal patladı
Otel odasından Mossad çıktı! Eşini dinleyip açıkça tehdit ettiler, skandal patladı Mossad'ın İsrail aleyhindeki soruşturmadan vazgeçmesi için dönemin UCM Başsavcısını tehdit ettiği, ailesini takibe aldığı ileri sürüldü.
28.05.2024 Dünya
'Türkiye yeni sivil, demokratik bir anayasayı referanduma götürmeli'
'Türkiye yeni sivil, demokratik bir anayasayı referanduma götürmeli' Yeni anayasadan olduklarını belirten Büyük Birlik Partisi Mustafa Destici, 'Türkiye; yeni sivil, demokratik bir anayasayı yapabilmeli ve bu da elbette ki meclis eliyle olmalı. Mecliste 400 sayısını geçse bile mutlaka referanduma götürülmeli ve halk tarafından onaylanmalı' şeklinde konuştu.
28.05.2024 Gündem
İngiltere'de seçimleri Muhafazakar Parti kazanırsa zorunlu askerlik uygulamasını geri getirecek
İngiltere'de seçimleri Muhafazakar Parti kazanırsa zorunlu askerlik uygulamasını geri getirecek İngiltere'de İkinci Dünya Savaşı'ndan sonra, 1947 yılında getirilen zorunlu askerlik uygulaması, 1960'ta sona erdirildi.
28.05.2024 Dünya
İngiliz Kraliyet Ailesi’ne de askerlik göründü
İngiliz Kraliyet Ailesi’ne de askerlik göründü İngiltere’de Başbakan Rishi Sunak’ın, 4 Temmuz’daki seçimleri kazanması halinde zorunlu askerliği getireceğini açıklaması sonrası yeni detaylar ortaya çıktı.
28.05.2024 Dünya
Sunak, KKTC’ye ‘yaptırımlar’ı  cevaplayacak
Sunak, KKTC’ye ‘yaptırımlar’ı cevaplayacak İngiltere’nin Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’ne (KKTC) uyguladığı ticaret ve seyahat yaptırımlarının kaldırılmasına ilişkin sunulan soru önergesinin, 4 Haziran’da Başbakan Rishi Sunak tarafından cevaplandırılacağı bildirildi.
28.05.2024 Dünya
Refah’a katliam gibi saldırı
Refah’a katliam gibi saldırı İsrail, Hamas’ın Tel Aviv’i vurmasının ardından Refah’ta yerlerinden edilmiş Filistinlilerin kaldığı kampı vurdu. Saldırıda çocukların da bulunduğu 40’tan fazla kişi hayatını kaybetti.
28.05.2024 Dünya
'27 Mayıs darbesi, Türkiye'de bir kara delik'
'27 Mayıs darbesi, Türkiye'de bir kara delik' Önceki dönem Gençlik ve Spor Bakanı, AK Parti İzmir Milletvekili Dr. Mehmet Kasapoğlu, 27 Mayıs darbesi ile ilgili açıklama yaptı.
27.05.2024 Gündem
İngiltere'ye bu yıl teknelerle ulaşan göçmenlerin sayısı 10 bini geçti
İngiltere'ye bu yıl teknelerle ulaşan göçmenlerin sayısı 10 bini geçti İşçi Partisi, seçimleri kazanması halinde Muhafazakar Parti iktidarının mevcut göçmen politikasını 'çöpe atacağı' vadinde bulunuyor.
27.05.2024 Dünya
Tekrar seçilirse zorunlu askerliği geri getirecek
Tekrar seçilirse zorunlu askerliği geri getirecek İngiltere’de Muhafazakar Partili Başbakan Rishi Sunak, 4 Temmuz’da yapılacak genel seçimleri kazanmaları halinde zorunlu askerlik uygulamasını geri getireceklerini bildirdi.
27.05.2024 Dünya
Johnson’ın G7’deki gafı  ‘diğer liderleri eğlendirmiş’
Johnson’ın G7’deki gafı ‘diğer liderleri eğlendirmiş’ İngiliz hükümetinin eski bilim danışmanı Patrick Vallance, Boris Johnson’ın başbakan iken 2021’deki G7 Zirvesi’ndeki gafını anlattı.
27.05.2024 Dünya
Litvanya'da sandıklar toplandı! Resmi olmayan sonuçlara göre kazanan belli oldu
Litvanya'da sandıklar toplandı! Resmi olmayan sonuçlara göre kazanan belli oldu Litvanya’da düzenlenen cumhurbaşkanlığı seçiminin ikinci turunda resmi olmayan sonuçlara göre oyların yüzde 83,75'ini alan Gitanas Naused yeniden cumhurbaşkanı seçildi.
26.05.2024 Dünya
54 yıl sonra bir ilk! İngiltere'de zorunlu askerlik geri geliyor
54 yıl sonra bir ilk! İngiltere'de zorunlu askerlik geri geliyor İngiltere'de İkinci Dünya Savaşı'ndan sonra, 1947 yılında getirilen zorunlu askerlik uygulaması, 1960'ta sona erdirildi.
26.05.2024 Dünya
Refah’ta karar uygulanmıyor
Refah’ta karar uygulanmıyor Uluslararası Adalet Divanı’nın, Refah operasyonunun derhal durdurulması kararına rağmen İsrail ordusunun bölgeye yönelik saldırıları sürüyor. İsrail’de Başbakan Netanyahu’yu sert biçimde eleştiren muhalefet dahi UAD kararına karşı yönetimin arkasında durdu.
26.05.2024 Dünya
Tel Aviv sokakları yine karıştı! Binlerce kişi Netanyahu'u protesto etti
Tel Aviv sokakları yine karıştı! Binlerce kişi Netanyahu'u protesto etti İsrail'de esirlerin geri getirilmesi ve Netanyahu hükümetine karşı gösteriler sürüyor. Tel Aviv'de binlerce kişinin katıldığı gösterilere İsrail polisi müdahale etti.
26.05.2024 Dünya
Ermenistan Başbakanı Paşinyan'ı taşıyan helikopter acil iniş yaptı
Ermenistan Başbakanı Paşinyan'ı taşıyan helikopter acil iniş yaptı Ermenistan Başbakanı Nikol Paşinyan'ı taşıyan helikopter olumsuz hava koşulları nedeniyle plansız bir iniş gerçekleştirdi.
25.05.2024 Haberler
Papua Yeni Gine'de heyelan: Çok sayıda ev toprak altında kaldı, yüzlerce can kaybı
Papua Yeni Gine'de heyelan: Çok sayıda ev toprak altında kaldı, yüzlerce can kaybı Kaokalam köyünü vuran toprak kaymasında 50'den fazla evin toprak altında kaldığı, yaklaşık 300 kişinin hayatını kaybettiği bildirildi.
25.05.2024 Dünya
Son dakika... Ermenistan Başbakanı Paşinyan'ı taşıyan helikopter acil iniş yaptı
Son dakika... Ermenistan Başbakanı Paşinyan'ı taşıyan helikopter acil iniş yaptı Ermenistan Başbakanı Nikol Paşinyan'ı taşıyan helikopter olumsuz hava koşulları nedeniyle plansız bir iniş gerçekleştirdi.
25.05.2024 Dünya
Türkiye Ukrayna’nın yeniden inşası için masada
Türkiye Ukrayna’nın yeniden inşası için masada Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Uraloğlu Almanya’nın Leipzig kentinde düzenlenen Uluslararası Ulaştırma Forumu’nda Zirvesi’nde “Ukrayna Hakkında Özel Bakanlar Yuvarlak Masa Toplantısı’na katıldı ve önemli mesajlar verdi.
23.05.2024 Ekonomi
İngiltere 4 Temmuz'da erken genel seçimlere gidiyor
İngiltere 4 Temmuz'da erken genel seçimlere gidiyor İngiltere Başbakanı Rishi Sunak, birçok spekülasyonun ardından yaptığı bir konuşmada sürpriz bir kararla genel seçimlerin 4 Temmuz'da yapılacağını teyit etti.
23.05.2024 Dünya
İngiltere 4 Temmuz'da erken genel seçimlere gidiyor
İngiltere 4 Temmuz'da erken genel seçimlere gidiyor İngiltere Başbakanı Rishi Sunak, birçok spekülasyonun ardından yaptığı bir konuşmada sürpriz bir kararla genel seçimlerin 4 Temmuz'da yapılacağını teyit etti.
23.05.2024 Dünya
Avrupa’da Filistin rüzgarı
Avrupa’da Filistin rüzgarı Üç Avrupa ülkesi İspanya, Norveç ve İrlanda, 28 Mayıs’ta Filistin’i resmen tanıyacaklarını açıkladı. Liderler, Ortadoğu’da ‘iki devletli çözüm’ arayışına dikkat çekerken, barış için tanımanın gerekliliğine vurgu yaptı.
23.05.2024 Dünya
İngiltere'de erken seçim! Tarih belli oldu
İngiltere'de erken seçim! Tarih belli oldu İngiltere Başbakanı Rishi Sunak, 4 Temmuz’da erken seçim yapılacağını açıkladı.
22.05.2024 Dünya

Benzer Haber Etiketleri

Başbakan ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.