Geri Dön
DünyaZoraki 'Breaking Bad' hapishanede bitti!

Zoraki 'Breaking Bad' hapishanede bitti!

Güney Afrika'da aralarında eski bir polis memurunun da bulunduğu üç kişi, bir kimya öğrencisini kaçırıp zorla uyuşturucu imal ettirdikleri ve uyuşturucu sattıkları için pazartesi günü 16 yıl hapis cezasına çarptırıldı.

Zoraki 'Breaking Bad' hapishanede bitti!

Yetkililer, zanlılardan 29 yaşındaki Moleboheng Precious Mohasoa'nın Koruma ve Güvenlik Hizmetleri'ne bağlı eski bir polis memuru olduğu belirtirken Innocent Paki Kompi'nin 31 ve Napo Moses Mohasoa'nın 33 yaşında olduğunu açıkladı.

Olayın Kasım 2016'da yaşandığını belirten polis sözcüsü Christopher Singo sözlerini şöyle devam ettirdi:

"Free State Üniversitesi'nde kimya öğrencisi olan kurban, iradesi dışında tutulduğu binadan kaçıp konuyu polise bildirmişti."

The World News'un aktardığına göre, polis ekipleri söz konusu binada arama gerçekleştirmiş, bunun ardından bir kasada çok sayıda uyuşturucu bulunurken söz konusu üç kişi tutuklanmıştı.

Güney Afrika merkezli haber sitesi IOL, Doğu Kap bölgesinde haftasonunda pek çok operasyon gerçekleştirildiğini ve en az 927 kişinin tutuklandığını bildirdi.

Kaynak: Independent Türkçe

Mustafa Üstündağ'ın karıştığı silahlı kavgada 1 kişi yaralandıMuğla'nın Bodrum ilçesinde, TOSFED Rallisi Kupa törenine oyuncu Mustafa Üstündağ'ın da karıştığı silahlı kavga gölge düşürdü. 1 kişinin yaralandığı kavga ile ilgili aralarında sanatçı Üstündağ'ın da bulunduğu 6 kişi gözaltına alındı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet