Geri Dön

10. Hamsi Şenliği yarın

EGE Karadeniz Dernekleri Federasyonu (EKAF), her yıl olduğu gibi bu yıl da İnciraltı’nda düzenleyeceği 10. Hamsi Şenliği’nde Egelilere 10 ton hamsi ikram edecek.

10. Hamsi Şenliği yarın

Yarın 50 bin kişinin katılmasının beklendiği şenlikte, ziyaretçiler yöresel sanatçıların seslendirdiği Karadeniz müziği eşliğinde eğlenecek. EKAF Başkanı Aydın Özyar, “Herkesi, İnciraltı Mesire Yeri’ne bekliyoruz” dedi. 

Rusya'nın İdlib'e saldırılarında ölü ve yaralılar varRusya'ya ait savaş uçaklarının İdlib Gerginliği Azaltma Bölgesi'ne düzenlediği hava saldırılarında 3 sivil yaşamını yitirdi, en az 9 sivil yaralandı.
AK Parti Sözcüsü Çelik açıkladı!AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik milletvekilleriyle buluşma sonrası yaptığı açıklamada, "Cumhurbaşkanı kapsamlı bir değerlendirme yaptı" dedi. Darbe tartışmalarını da değerlendiren Çelik, "Cumhurbaşkanımızın değerlendirmesini aktarayım size... Bütün bu gündemlerin Türkiye'yi ana hedeflerinden saptırmaya yönelik. Darbe tartışması Türkiye için lüzumsuz bir gündemdir. Demokrasiye bağlı bütün kurumlarımız uyanıktır." dedi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber