Geri Dön
Ege‘298.5 milyonluk yatırım yapıldı’

‘298.5 milyonluk yatırım yapıldı’

Bergama Belediye Başkanı Hakan Koştu, 2 yıllık başkanlık görevini değerlendirdi, “İlçemiz, projelerimizle kabuk değiştirmeye başladı” dedi.

‘298.5 milyonluk yatırım yapıldı’

Bergama Belediye Başkanı Hakan Koştu, 2 yıllık başkanlık görevini değerlendirdi, “İlçemiz, projelerimizle kabuk değiştirmeye başladı” dedi. Bir basın toplantısı düzenleyen Koştu, “Başlamanın bize nasip olduğu, Selinos Antik Kanal Restorasyon ve Islah Projesi de önemli. 2021’in sonuna kadar Bergama’nın büyük bir kısmı doğalgazla buluşmuş olacak. 274 adet konut, 1 adet cami ve çevre düzenlemesini kapsayan TOKİ konutları inşaatı ile hemşehrilerimiz ev sahibi oluyor. Millet bahçesiyle de Bergama’nın silüeti değişecek” diye konuştu. Bergama için adeta ‘Yatırım Avı’ na çıktıklarına işaret eden Başkan Koştu, şöyle devam etti:
Hizmet için her kapıyı çaldık
“İki yılda adeta kapı kapı dolaşıp yıllardır konuşulan ama yapılmayan yatırımları getirdik. TOKİ 57 milyon, doğalgaz 70 milyon, Selinos Projesi 51 milyon, KYK Öğrenci Yurdu 27 milyon, Millet Bahçesi yaklaşık 72 milyon, yollar için yaptığımız çalışmalara 6 milyon başta olmak üzere toplam 298.5 milyonluk yatırımı Bergama ile buluşturduk.”

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler