Geri Dön

Ada, medyanın dikkatini çekti

Kuşadası, geçen yıl medyada adından en fazla söz ettiren kentlerden biri oldu.

Ada, medyanın dikkatini çekti

Kentin sosyal, kültürel, sanatsal ve sportif faaliyetleriyle belediye tarafından gerçekleştirilen yatırım ve hizmetlerin işlendiği haberlerden 304’ü ulusal, 344’ü bölgesel, bin 219’u da yerel gazetelerde yer aldı. Ulusal ölçekli haber sitelerinde şehirle ilgili 1718 haber yayınlandı. Televizyon kanallarında 45 görüntülü haber izleyiciyle buluştu.

Rekor kırdı

Kuşadası Belediyesi bünyesinde, vatandaşların başvurularını, şikayetlerini ve taleplerini kayda alarak gerekli birimlerle koordinasyon kuran ‘Güvercin Masa’ vardiyalı mesai ile 24 saat görev yapmaya devam ediyor. Güvercin Masa, 2019 yılında toplam 105 bin 254 vatandaşla temasa geçti, 63 bin 389 başvuru aldı. Başkan Günel, “Vatandaşlarımıza daha kolay ulaşmaya ve sorunlarını yerinde görmeye başladık” dedi.

Kubilay Gülbek ile 5 DakikaDHA Genel Müdürü Kubilay Gülbek hangi maskeler ile ilgili merak edilenleri anlattı.
Doğal hayatta yaşayan hayvanlar görüntülendiTarım ve Orman Bakanlığı, her hafta doğal hayatta yaşayan hayvanların görüntüsünü sosyal medya üzerinden paylaşıyor. Doğa Koruma ve Milli Parklar Genel Müdürlüğü tarafından paylaşılan görüntülerde, doğal hayatta yemek arayan hayvanların görüntüleri paylaşıldı. Ayrıca, dağ keçilerinin düz duvara tırmanma görüntüsü de video içerisinde yer aldı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber