Geri Dön

Alkışlar Bilge’ye

ÇUKUROVA Üniversitesi Devlet Konservatuvarı öğrencisi Bilge Gürer (17), 17. Antalya Viva Müzik Vakfı tarafından düzenlenen Klasik Müzik Yarışması’nda birinci oldu.

Alkışlar Bilge’ye

Doç. Dr. Ulviye Gürer’in öğrencisi olan Bilge Gürer, başarılarına bir yenisini daha ekledi. Antalya’da gerçekleştirilen Viva Müzik Yarışmasına katılan Gürer, piyanosunun başına geçerek tüm jüri üyelerini etkiledi. Gürer, yarışmada birinci olarak New York’un en ünlü salonlarından biri olan Carnegie Hall’da konser vermeye hak kazandı. Ege Kültür Platformu Derneği öncülüğünde düzenlenen 1. Uluslararası İzmir Piyano Festivaline de katılan Gürer, birçok genç yetenekle sahne alarak performans sergiledi. 

Karaman'da bir köy koronavirüs nedeniyle karantinaya alındıİstanbul'dan yolcu otobüsüyle Konya'nın Ereğli ilçesindeki oğullarını ziyarete gelen ve corona virüs testi pozitif çıkan 60 yaş üstü çiftin, aynı zamanda memleketi olan Karaman'ın Ayrıncı ilçesine bağlı Berendi köyünde bir yakınlarının cenaze törenine katıldığı öğrenildi.
Pelin Akil ve Anıl Altan çiftinden corona dansıOyuncu Pelin Akil ve eşi Anıl Altan corona virüs salgını nedeniyle ikizleriyle birlikte kendilerini karantinaya aldılar. Evde eğlenceli vakit geçiren çift, corona dansı yaptığı anlarını sosyal medya hesaplarından paylaştı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber