Geri Dön

Atatürk anıtına çelenk bırakıldı

Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarının Samsun’a çıkarak Milli Mücadele’nin kurtuluş ateşini yaktığı destansı yürüyüşün 101. yılında Bergama Hükümet Konağı önünde Atatürk Anıtı’na çelenk konuldu,

Atatürk anıtına çelenk bırakıldı

Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarının Samsun’a çıkarak Milli Mücadele’nin kurtuluş ateşini yaktığı destansı yürüyüşün 101. yılında Bergama Hükümet Konağı önünde Atatürk Anıtı’na çelenk konuldu, saygı duruşunda bulunuldu ve İstiklal Marşı okundu. Daha sonra Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün Gençliğe Hitabesi Bergamalı gençlerin sesinden, önceden yapılan kayıtla hoparlörden yankılandı. Başkan Hakan Koştu, “Bu yıl tedbirler dolayısıyla evlerimizde kalsakta bayram coşkusunu hep birlikte doya doya yaşadık” dedi.

Rihanna, Messi, Pele, Ronaldo... Bu kümeste servet yatıyorAntalya'da berberlik yapan Serdar Altınoluk Messi, Ronaldo, Rihanna ve Pele gibi dünyaca ünlü kişilerin isimlerini verdiği ve maddi değerleri 200 bin lirayı bulan güvercinleri besliyor. 14 senedir güvercinlerle ilgilenen Altınoluk klimalı özel kümeste gözü gibi baktığı güvercinleri için "korona virüsün aşısı bulunur ama güvercin bağımlılığının aşısı yok. Günde 2-3 defa işimi bırakım kümese gelerek aynı saatte beslemelerini yapıyorum" dedi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber