Geri Dön

‘Balıkesir’i geleceğe taşıyacağız’

AK Parti Balıkesir Milletvekili Pakize Mutlu Aydemir ve Balıkesir Kadın STK temsilcileri, oluşturdukları Kadın İnisiyatifi Grubu’yla üçüncü toplantısını Balıkesir Üniversitesi’nde yaptı.

‘Balıkesir’i geleceğe taşıyacağız’

Toplantıya, Rektör Prof. Dr. İlter Kuş konuk olarak katıldı. Aydemir ve Kadın İnisiyatifi Grubu ile Rektör Prof. Dr. İlter Kuş, ortak çalışma grubu oluşturulması konusunda fikir birliğine vardı. Projeler ve izlenecek yol haritasıyla ilgili fikir alışverişinde bulunduklarını belirten Milletvekili Aydemir, “Balıkesirimizi geleceğe hazırlayan, ülkemizin güzide şehirleri arasında ilk sıralara taşıyacak projelerimizi Balıkesir Üniversitesi Rektörümüz Sayın İlter Kuş ile konuştuk. Balıkesirimizi geleceğe hazırlayacak ve örnek bir şehir haline getirecek projeleri üniversiteli gençlerimiz ve akademisyenlerimizle birlikte gerçekleştireceğiz. Hem Balıkesirimiz gelişecek hem gençlerimiz okudukları şehrin ilerlemesine katkı sağlayacak” dedi.

Sağlık Bakanı Koca'dan Avrupa karşılaştırması: Tedbirleri en erken alan bizizSağlık Bakanı Fahrettin Koca: Video, Koronavirüse karşı alınan tedbirleri, Avrupa bazında gün gün gösteriyor. Avrupa ülkeleri içinde tedbirleri en erken alan biziz. İzolasyonda başarılı olursak, erken tedbir avantajından tam olarak yararlanabiliriz.
Hande Erçel günlük egzersizini takipçileriyle paylaştıTüm dünyada etkisini gösteremeye devam eden salgına karşı Hande Erçel, sevgilisi Murat Dalkılıç ile önlem almak için gerekli sosyal izolasyon kurallarına uyuyor.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber