Geri Dön

Balıkesirspor’u gençleri sırtladı

TFF 1. Lig’de Balıkesirspor’da altyapıdan takıma dahil olan 10 futbolcu, toplamda 4 bin 659 dakika sahada kalarak istikrarı yakaladı.

Balıkesirspor’u gençleri sırtladı

TFF 1. Lig’de Balıkesirspor’da altyapıdan takıma dahil olan 10 futbolcu, toplamda 4 bin 659 dakika sahada kalarak istikrarı yakaladı. Maddi sorunlar sebebiyle zorlu süreçten geçen ve altyapısından yetişen gençlerine daha fazla forma şansı veren Bal Kes, sezonun ilk maçını altyapı patentli futbolcularıyla açmıştı. İlerleyen süreçte transfer engelini aşan kırmızı beyazlılar, takıma yaptığı takviyelerle altyapıdan gençlerini tekrar altyapıya döndürürken, yıldızını parlatan genç yetenekleri Serdar Güncü ve Rahmi Anıl Başaran’ı kadrosunda tutmuştu. Sezon başından bu yana sahada en çok kalan 10 oyuncunun arasında ise yine genç oyuncu Rahmi Anıl Başaran, bin 955 dakikayla ilk sırada yer aldı.

Sağlık Bakanı Koca'dan Avrupa karşılaştırması: Tedbirleri en erken alan bizizSağlık Bakanı Fahrettin Koca: Video, Koronavirüse karşı alınan tedbirleri, Avrupa bazında gün gün gösteriyor. Avrupa ülkeleri içinde tedbirleri en erken alan biziz. İzolasyonda başarılı olursak, erken tedbir avantajından tam olarak yararlanabiliriz.
Hande Erçel günlük egzersizini takipçileriyle paylaştıTüm dünyada etkisini gösteremeye devam eden salgına karşı Hande Erçel, sevgilisi Murat Dalkılıç ile önlem almak için gerekli sosyal izolasyon kurallarına uyuyor.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber