Geri Dön

Belediye ekipleri aralıksız çalışıyor

Turgutlu Belediyesi Fen İşleri ve Park Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, şehrin farklı noktalarında çalışmalarına ara vermeden devam ediyor.

Belediye ekipleri aralıksız çalışıyor

Turgutlu Belediyesi Fen İşleri ve Park Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, şehrin farklı noktalarında çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. Fen İşleri Ekipleri doğalgaz ve elektrik altyapısı için Atatürk Mahallesi’nde kazılan yolların tamiratlarını sürdürüyor. Park Bahçeler ekipleri de, Atatürk Parkı’nda, Demirci Camii’nde ve Atatürk Mahallesi 7 Eylül Stadı çevresinde çalışmalarını yürütüyor.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, 'Kapatmayacağız' deyip ekledi: Bugün 30 bini bulabilir!Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, milletvekilleriyle buluşma toplantısında konuştu. Cumhurbaşkanı Erdoğan, sınıra yürüyen mültecileri hatırlatarak, "Ne dedik aylar önce? 'Eğer bu böyle giderse biz kapıları açmak zorunda kalacağız.' Rahatsız oldular. İnanmadılar bizim bu söylediğimize. Biz de dün ne yaptık? Kapıları açtık. Şimdi bu sabah itibarıyla yaklaşık 18 bin oldu kapıları zorlayıp geçenler. Ama bugün herhalde 25 bin-30 bini bulabilir. Bu kapıları bundan sonraki süreçte de kapatmayacağız." ifadelerini kullandı.
28 Şubat 2020 Magazin Haberleriİşte magazin gündeminin öne çıkan gelişmeleri...

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber