Geri Dön

Can dostlarımız ihmal edilmiyor

Narlıdere Belediyesi, koronavirüs tedbirleri kapsamında restoran ve kafelerin kapanmasıyla açlık sorunu yaşayan sokak hayvanlarını unutmadı.

Can dostlarımız ihmal edilmiyor

Narlıdere Belediyesi, koronavirüs tedbirleri kapsamında restoran ve kafelerin kapanmasıyla açlık sorunu yaşayan sokak hayvanlarını unutmadı. Veteriner İşleri ekipleri, ilçe merkezinin dışında, can dostların yemek bulmakta zorlanacakları bölgelerde 100 kilogram mama dağıtımı yaptı. Çalışmaların düzenli olarak devam edeceğini belirten Başkan Ali Engin, “Ülke olarak zor günlerden geçiyoruz. Herkes kendini ve sevdiklerini bu virüs belasından koruma telaşında. Bu durumdan sokak hayvanlarımız da olumsuz etkileniyor çünkü mamaya ulaşacakları tesisler kapalı. Lütfen, sahipsiz dostlar için elimizden gelen katkıyı yapalım, kapımızın önüne bir kap mama ve su koymayı unutmayalım” dedi.

MSB'den 'sosyal mesafe' videosuMilli Savunma Bakanlığı'nca Mehmetçiğin koronavirüsle mücadele kapsamında, dinlenme alanlarında sosyal mesafe kuralına dikkat ettiğine ilişkin video paylaşıldı.
Cüneyt Özdemir'in Şeyma Subaşı'na verdiği cevap olay yarattıSosyal medya fenomeni Şeyma Subaşı, gazeteci Cüneyt Özdemir'in Youtube kanalına konuk oldu. Subaşı'nın İbiza daveti üzerine Özdemir, "Ben İbiza'ya gitmeye başladığımda sen lise 2'de felandın sanırım" dedi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber