Geri Dön

Denizli’nin gurur günü

Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün Denizli’ye gelişinin 89. yıldönümü için 15 Temmuz Delikliçınar Şehitler Meydanı’nda anma töreni düzenlendi.

Denizli’nin gurur günü

Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün Denizli’ye gelişinin 89. yıldönümü için 15 Temmuz Delikliçınar Şehitler Meydanı’nda anma töreni düzenlendi. Atatürk Anıtı’na çelenk sunulması ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan törende konuşan Büyükşehir Başkanı Osman Zolan, “Denizli, Milli Mücadele sırasında en üst seviyede Atatürk’ün yanında yer aldı. Denizlimiz o gün köy görünümlü olan bir şehirdi. Şimdiyse muasır medeniyet seviyesi üzerine çıkmayla ilgili konulan hedefleri üzerine alıyor. Ödevini yapıyor. Bugün dünyada parmakla gösterilen bir kent” dedi.

10 yaşındaki kız çocuğunu taciz eden kişi tutuklandıİzmir'in Ödemiş ilçesinde, bir süredir pastaneye ekmek almaya giden 10 yaşındaki kız çocuğu S.A.'ya tacizde bulunduğu iddiasıyla gözaltına alınan iş yeri çalışanı Mehmet Genç (50), tutuklandı.
Aleyna Tilki: Kliplerimdeki ayılar birçok ünlüden daha ünlü oldu!Genç popçu Aleyna Tilki, Instagram hesabından yine çok konuşulacak bir paylaşıma imza attı. Tilki, kliplerindeki ayıların birçok ünlü isimden daha ünlü olduğunu iddia etti.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber