Geri Dön

‘Dijitalleşme günün zorunlu ihtiyacı’

Bornova Belediye Başkanı Mustafa İduğ’un, başkan yardımcıları ve birim müdürleriyle her hafta düzenli olarak yaptığı Fikir Atölyesi toplantısı, Kaymakam Fatih Genel ve yönetim bilimci Prof. Dr. Jülide Kesken’in de katılımıyla yapıldı.

‘Dijitalleşme günün zorunlu ihtiyacı’

Bornova Belediye Başkanı Mustafa İduğ’un, başkan yardımcıları ve birim müdürleriyle her hafta düzenli olarak yaptığı Fikir Atölyesi toplantısı, Kaymakam Fatih Genel ve yönetim bilimci Prof. Dr. Jülide Kesken’in de katılımıyla yapıldı. Fen İşleri Şantiyesi’ndeki toplantıdan belediye süreçlerinin dijitalleşmesi kararı çıktı. Başkan Mustafa İduğ, belediye işlerinin dijital dünyaya aktarılmasının önemli olduğunu söyledi.

Kelle paça işletmeleri 'nöbet' sistemine geçtiKayseri'de faaliyet gösteren kelle paça işletmecileri, corona virüs tedbirleri kapsamında yalnızca paket servis yapmaları nedeniyle kelle paçaya talebinin azalmasının ardından ortak bir karar alarak nöbet sistemine geçiş yaptı. Her gün yalnızca bir kelle paça işletmesinin açık olduğu semtte diğer esnaf sıraları gelene kadar iş yerlerini açmama kararı aldı.
İpek Tanrıyar'ın ilginç corona maskesi6 aylık hamile olan eski manken İpek Tanrıyar, erkek iç çamaşırdan maske yaptığı anları sosyal medya hesabından paylaştı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber