Geri Dön
Ege‘Doğalgaza kavuşuyoruz’

‘Doğalgaza kavuşuyoruz’

31 Mart 2019 yerel seçimlerinden sonra Beydağ Belediye Başkanı seçilen Feridun Yılmazlar, 2 yıllık görev süresini değerlendirdi, “Mutlu Beydağ ruhuyla çehresi değişen, altyapısından kent estetiğine ve yeni yüzüne kavuşan, huzurlu, modern bir Beydağ hedefimize kalıcı işlerle devam ediyoruz” dedi.

‘Doğalgaza kavuşuyoruz’

31 Mart 2019 yerel seçimlerinden sonra Beydağ Belediye Başkanı seçilen Feridun Yılmazlar, 2 yıllık görev süresini değerlendirdi, “Mutlu Beydağ ruhuyla çehresi değişen, altyapısından kent estetiğine ve yeni yüzüne kavuşan, huzurlu, modern bir Beydağ hedefimize kalıcı işlerle devam ediyoruz” dedi. Doğalgaz güzergâhları hakkında İzmirgaz ile gerekli görüşmeleri yaptıklarını vurgulayan Yılmazlar, “2021 ve 2022 yılları içerisinde doğalgaz yatırım planlanmasına Beydağımızın eklenmesi, eminiz ki hemşehrilerimizi çok mutlu edecektir. Bu yüzden iki kurum işlemlerimizi hızlandırıp 2021’de 2 merkez mahallemizin doğalgaz bağlantısını sağlayacağız.
2022 yılı içinde de diğer merkez mahallelerimizin program dahilinde bağlantıları yapılacak. Beydağımıza hayırlı olsun” diye konuştu.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler