Geri Dön

Erdem Mut Okulu potasına kavuştu

Burhaniye Belediyesi, geçen sene Bahçelievler Mahallesi’nde yapımı tamamlanan ve eğitim vermeye başlayan Şehit Pilot Üsteğmen Erdem Mut Ortaokulu’na iki basketbol potası yaptı.

Erdem Mut Okulu potasına kavuştu

Burhaniye Belediyesi, geçen sene Bahçelievler Mahallesi’nde yapımı tamamlanan ve eğitim vermeye başlayan Şehit Pilot Üsteğmen Erdem Mut Ortaokulu’na iki basketbol potası yaptı. Okulun ihtiyacı doğrultusunda hemen çalışmalara başlayan Park Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, belediye şantiyesinde özel tasarımla yaptıkları potaları okul bahçesine monte etti. Standartlara uygun olarak sahaya yerleştirilen potalar, okul yönetimi ve öğrencilerin hizmetine sunuldu.

Türkiye'nin yardım uçağı Madrid'e iniş yaptıCorona virüs ile mücadele kapsamında Türkiye'den İspanya'ya gönderilen sağlık malzemelerini taşıyan TSK'ya ait uçak Madrid'e iniş yaptı.
Larissa Gacemer: Bacak için teşekkürlerEşi Burak Gacemer ile mutlu anlarını sık sık Instagram hesabında paylaşan Brezilyalı model Larissa Gacemer, bu kez hayranlarına şaşırtıcı bir video yayınladı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber