Geri Dön

Ergün’den başsağlığı

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli’yi ziyaret etti.

Ergün’den başsağlığı

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli’yi ziyaret etti, imar planı çalışmalarıyla ilgili taleplerini iletti. Ergün, eşi Şeyda Ergün’le birlikte MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’yi de ziyaret etti. Geçen günlerde geçirdiği rahatsızlık nedeniyle bir süre tedavi gören Bahçeli’ye geçmiş olsun dileklerini ileten Ergün çifti, MHP liderine sağlık diledi. Cengiz Ergün, daha sonra, yine eşi Şeyda Ergün’le, oğlu İlteber Yalçın’ı kaybeden, Teşkilat İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın’a taziye ziyaretinde bulundu.

Aksaray'da trafik kazasıAksaray'da minibüs ile kamyonetin çarpışması sonrası 4 kişi yaralandı. Olay yerinde toplanan meraklı kalabalık ise koronavirüs ve sosyal mesafeyi unutup,  kaza yerini izledi.
Begüm ve Ceyhun, Fahriye Evcen'in meydan okumasına katıldıOyuncu Begüm Öner ve Ceyhun Fersoy, magazin dünyasının eğlenceli çiftleri arasında yer alıyor. Çift, karantina günlerinde Fahriye Evcen’in başlattığı parmak hareketleri meydan okumasına dahil oldu.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber