Geri Dön

ESİAD’dan Ankara’ya danışmanlık ofisi

İlçede sürdürülen projelerle ilgili Ankara’da temaslarda bulunan Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli’yi ziyaret etti.

ESİAD’dan Ankara’ya danışmanlık ofisi

Ege Sanayicileri ve İşinsanları Derneği (ESİAD) tarafından Denizli Sanayiciler ve İşadamları Derneği (DESİAD) ortaklığı ve Yaşar Üniversitesi işbirliğiyle yürütülen ‘Daha Güçlü Sivil Toplum İçin Rota Ege Bölgesi’ AB Projesi kapsamında, ESİAD Ankara Danışmanlık ve İletişim Ofisi hizmete açıldı. ESİAD Yönetim Kurulu Başkanı Fadıl Sivri, “Söğütözü Koç Kuleleri’ndeki ofiste STK’lara çalışmalarında yol haritası olacak rehberler hazırlanacak, toplantı ve etkinlikler gerçekleştirilecek” dedi.

Çankırı’da bir köy tedbir amaçlı karantina altına alındıÇankırı’da bir köy, corona virüs şüphesiyle tedbir amacıyla karantina altına alındı. Öte yandan gelen son dakika haberine göre; Kütahya'nın Simav ilçesine bağlı Yeşildere köyü de bir vakada corona virüs testinin pozitif çıkması üzerine karantinaya alındı. Sivas'ta da 5 köy, corona virüs nedeniyle karantina altına alınarak giriş ve çıkışlara kapatıldı. Yozgat'ta da Derbent köyünün, yeni tip corona virüs (Covid-19) tedbirleri kapsamında karantinaya alındığı bildirildi.
İpek Tanrıyar'ın ilginç corona maskesi6 aylık hamile olan eski manken İpek Tanrıyar, erkek iç çamaşırdan maske yaptığı anları sosyal medya hesabından paylaştı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber