Geri Dön

Genç tasarımcılar büyük finale hazır

Ege Hazırgiyim ve Konfeksiyon İhracatçıları Birliği 15. Moda Tasarım Yarışması’nın 10 finalisti belirlendi.

Genç tasarımcılar büyük finale hazır

Ege Hazırgiyim ve Konfeksiyon İhracatçıları Birliği 15. Moda Tasarım Yarışması’nın 10 finalisti belirlendi. TECH-TILITY temalı yarışmayla sektöre genç ve vizyoner tasarımcılar kazandırmayı hedeflediklerini anlatan Ege Hazırgiyim ve Konfeksiyon İhracatçıları Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Burak Sertbaş, bu yıl tasarım ile sürdürülebilirliği birleştirdiklerini kaydetti. EİB 15. Moda Tasarım Yarışması’nda finale kalan 10 tasarımcı, 2020-21 sonbahar kış koleksiyonu içeren erkek, kadın ya da karma koleksiyonlar ile 10 Nisan’da Evez Moda Organizasyon koreografisinde gerçekleştirilecek final defilesinde şampiyonluk için yarışacak. Birinci olacak tasarımcı 18 bin lira ödüle hak kazanacak, ikinci tasarımcı 13 bin, üçüncü tasarımcı 8 bin lira para ödülünün sahibi olacak.

Sağlık Bakanı Koca'dan Avrupa karşılaştırması: Tedbirleri en erken alan bizizSağlık Bakanı Fahrettin Koca: Video, Koronavirüse karşı alınan tedbirleri, Avrupa bazında gün gün gösteriyor. Avrupa ülkeleri içinde tedbirleri en erken alan biziz. İzolasyonda başarılı olursak, erken tedbir avantajından tam olarak yararlanabiliriz.
Hande Erçel günlük egzersizini takipçileriyle paylaştıTüm dünyada etkisini gösteremeye devam eden salgına karşı Hande Erçel, sevgilisi Murat Dalkılıç ile önlem almak için gerekli sosyal izolasyon kurallarına uyuyor.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber