Geri Dön

Genç turizmcilere kariyer zirvesi

Dokuz Eylül Üniversitesi (DEÜ) Reha Midilli Foça Turizm Fakültesi öğrencileri ile sektörün önemli temsilcileri, kariyer zirvesinde buluştu.

Genç turizmcilere kariyer zirvesi

Dokuz Eylül Üniversitesi (DEÜ) Reha Midilli Foça Turizm Fakültesi öğrencileri ile sektörün önemli temsilcileri, kariyer zirvesinde buluştu. Turizm işletmelerinin üst düzey yöneticilerinin, öğrencilerin gelecek kaygılarına son verdiği 4. Geleneksel Kariyer Zirvesi’nin geçen yıllara kıyasla daha fazla katılım ve olumlu geri dönüşlerle geçtiğini belirten Dekan Prof. Dr. Metin Kozak, “Genç arkadaşlarımız, profesyonel iş ve staj görüşmeleri sonucunda turizm sektörünün beklentilerini daha yakından görme ve kendi yetkinliklerini daha iyi tanıma fırsatı buldu. Tanıştıkları yöneticiler ve profesyonellerin hayat öykülerinden aldıkları ilhamla kendi kariyerlerine yön çizdiler. Konuk ettiğimiz sektör profesyonelleri arasında fakültemizin mezunlarını görmek ise bizleri ayrıca gururlandırdı” diye konuştu.

Denizli'de trafik kazasıDenizli’de iki otomobilin çarpışması sonucu meydana gelen trafik kazasında 1 kişi öldü, 2 kişi yaralandı. Kazada, hayatını kaybeden şahsın arkadaşlarının olay yerinde feryat etmesi yürekleri dağladı.
Ordu'da vatandaşlara ‘Orduca’ uyarı: "Evde durun daa"Ordu’da vatandaşların evde kalmaları için Orduca uyarılar yapılıyor.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber