Geri Dön

Gençlere özel projeler

19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı için kutlama mesajı yayınlayan Bornova Belediye Başkanı Dr. Mustafa İduğ, gençlerin Türkiye’nin umudu ve geleceği olduğunu belirtti.

Gençlere özel projeler

19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı için kutlama mesajı yayınlayan Bornova Belediye Başkanı Dr. Mustafa İduğ, gençlerin Türkiye’nin umudu ve geleceği olduğunu belirtti. Bornova’da 15 ile 25 yaş arasında yaklaşık 70 bin gencin yaşadığını hatırlatan Başkan İduğ, “Bornova Belediyesi olarak gençlerimizi her alanda desteklemeye gayret ediyoruz. Dijital Sınıf ve BELGEM’de eğitimlerine, Altın Bilezik ile istihdamlarına katkı koymaya çalışıyoruz. Kültürel ve sportif alandaki kurslarımız da gençlerimizin bedensel ve sosyal gelişimini destekliyoruz. Amacımız; geleceğimiz olan gençlerimizi her alanda donanımlı, ülkesini seven, Cumhuriyete, Atatürk ilke ve inkılaplarına sahip çıkan bireyler olarak yetiştirmektir” dedi.

TBMM Başkanı Şentop'tan Demokrasi Adası açılışında önemli açıklamalar:TBMM Başkanı Şentop, Demokrasi Adası açılışında konuştu. Şentop, "Bugün bir araya gelerek yeni haliyle ziyaret ettiğimiz bu ada, 60 yıl önce işlenen siyasi ve hukuki cinayetin olay mahallidir." ifadelerini kullandı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber