Geri Dön

Gökçeköy’ün parkları A’dan Z’ye yenilendi

Saruhanlı Belediyesi, Gökçeköy’deki çocuk oyun parklarını yeniledi.

Gökçeköy’ün parkları A’dan Z’ye yenilendi

Saruhanlı Belediyesi, Gökçeköy’deki çocuk oyun parklarını yeniledi. İlçenin dört bir yanında yoğun bir çalışma yürüttüklerini belirten Belediye Başkanı Zeki Bilgin, bir yandan yarım kalan projelerin devam ettiğini, bir yandan eski yapı ve tesisleri yenilediklerini ifade etti. Başkan Bilgin, “Parkların içindeki çocuk oyun gruplarını yeniledik. Kamelya ve yeni oturma alanları kurduk” dedi.

Rusya'nın İdlib'e saldırılarında ölü ve yaralılar varRusya'ya ait savaş uçaklarının İdlib Gerginliği Azaltma Bölgesi'ne düzenlediği hava saldırılarında 3 sivil yaşamını yitirdi, en az 9 sivil yaralandı.
AK Parti Sözcüsü Çelik açıkladı!AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik milletvekilleriyle buluşma sonrası yaptığı açıklamada, "Cumhurbaşkanı kapsamlı bir değerlendirme yaptı" dedi. Darbe tartışmalarını da değerlendiren Çelik, "Cumhurbaşkanımızın değerlendirmesini aktarayım size... Bütün bu gündemlerin Türkiye'yi ana hedeflerinden saptırmaya yönelik. Darbe tartışması Türkiye için lüzumsuz bir gündemdir. Demokrasiye bağlı bütün kurumlarımız uyanıktır." dedi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber