Geri Dön
EgeHasan Durmaz’ın yeni şubesi İzmir’de açılıyor

Hasan Durmaz’ın yeni şubesi İzmir’de açılıyor

Mehmet Usta’nın 1986 yılında doğan ikiz çocukları Hasan ve Hüseyin’den esinlenerek ismini verdiği ve ilk olarak Şanlıurfa’nın Birecik ilçesinde 50 metrekare bir dükkân ile kurulan Özikizler Künefe, yeni şubesini İzmir’de açmaya hazırlanıyor.

Hasan Durmaz’ın yeni şubesi İzmir’de açılıyor

Mehmet Usta’nın 1986 yılında doğan ikiz çocukları Hasan ve Hüseyin’den esinlenerek ismini verdiği ve ilk olarak Şanlıurfa’nın Birecik ilçesinde 50 metrekare bir dükkân ile kurulan Özikizler Künefe, yeni şubesini İzmir’de açmaya hazırlanıyor. Türkiye’nin farklı şehirlerinde 11 şubesi bulunan Özikizler Künefe’nin ikinci kuşak temsilcisi olan genç iş insanı Hasan Durmaz, 12’nci şubeyi İzmir’de açmak için tüm hazırlıkları tamamladı. Pandemi dönemini bu yeni yatırımla ilgili çalışmalar yaparak geçirdiklerini belirten Durmaz, “Baklavanın şehrinde künefeyi marka yaptık. Şimdi de lezzetlerimizi İzmirli tatlı tutkunlarıyla buluşturacağız” dedi.
Usta yetiştiriyor
Aynı lezzet ve kalite ile hizmet vermek için yeni açılacak şubelere destek sunduklarını söyleyen Durmaz, “Bizim ürünlerimiz şubelerde taze olarak pişiriliyor, doğal şeker pancarıyla tatlandırılıyor. Özellikle künefe gibi özel tatlarda kullandığımız malzemenin kalitesi kadar, künefeyi hazırlayan ustanın marifeti de bir o kadar önemli. Kalite ve lezzeti şansa bırakmıyoruz. Açılacak her yeni şubeye de bir usta ve bir usta yardımcısı desteği veriyoruz. Şubeler için mutlaka kendi yetiştirdiğimiz ustalarımızı istihdam ederek kaliteyi güvence altına alıyoruz” diye konuştu.

bu haberleri kaçırma

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler