Geri Dön
EgeHatice, hayata tutunmak istiyor!

Hatice, hayata tutunmak istiyor!

MANİSA’da yaşayan üniversite öğrencisi Hatice Demir (22), baş ağrısı şikayetiyle gittiği hastanede beyninde tümör olduğunu öğrendi.

Hatice, hayata tutunmak istiyor!

MANİSA’da yaşayan üniversite öğrencisi Hatice Demir (22), baş ağrısı şikayetiyle gittiği hastanede beyninde tümör olduğunu öğrendi. Annesi Manisa Büyükşehir Belediyesi, babası da Yunusemre Belediyesi’nde taşeron bir firmada temizlik işçisi olarak çalışan Demir’in, bugüne kadar hastane hastane dolaşmasına rağmen ameliyat olamadığı için sağ gözü yüzde 80 görme kaybına uğradı. Demir’e doktorlar, 2 ay içerisinde görme yetisini, 1 yıl içinde de hayatını kaybetme riski bulunduğunu söyledi.
Günden güne eriyor
Özel bir hastanede ameliyat olmak istediğini belirten Demir, “Son olarak gittiğim İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde bir hafta yattım. Riskli olduğu için doktorlar garanti veremedi. İki ay içerisinde görme yetimi kaybetme durumum var. Bir yıl içerisinde de yaşamımı kaybetme durumum söz konusu. İzmir’deki özel hastanede doktor ameliyatımı yapabileceğini söyledi. Son zamanlarda ağzımdan ve burnumdan sürekli kan geliyor. Sokağa ekmek almaya bile çıkamıyorum. Zor günler yaşıyorum” dedi. Himmet Demir de, kızının her geçen gün gözlerinin önünde eridiğini söyledi.

bu haberleri kaçırma

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler