Geri Dön

Haydi levrek avına

Karaburun Belediyesi’nin gelenekselleştirdiği Levrek Avı Yarışması, 1-2 Şubat günleri arasında Mordoğan 1 Nolu Balıkçı Barınağı’nda gerçekleştirilecek.

Haydi levrek avına

Karaburun Belediyesi’nin gelenekselleştirdiği Levrek Avı Yarışması, 1-2 Şubat günleri arasında Mordoğan 1 Nolu Balıkçı Barınağı’nda gerçekleştirilecek. Bu yıl 11’inci kez düzenlenecek yarışma, amatör deniz tutkunlarının kıyasıya mücadelesine sahne olacak. Bu yılki sloganı “Denizin En Mavisi, Levreğin En Tazesi” olan yarışmaya başvurular belediyenin kurumsal internet sayfası www.karaburun.bel.tr adresinden yapılıyor. Belediye Başkanı İlkay Girgin Erdoğan, ilçeyle özdeşleşen levrek avına ilk hafta 450 yarışmacının başvurduğunu belirtti, 30 Ocak’ta sona erecek başvuruların 1000 kişi sınırlandırıldığını söyledi.
Bugüne kadar gerçekleşen yarışmalar içinde en yoğun başvuruya sahne olan 11. Levrek Avı’nda birinciye 3 bin lira, ikinciye 2 bin lira, üçüncüye bin lira değerinde hediye çeki verilecek.

Kardeşini öldüren zanlıdan kan donduran ifadeAntalya'nın Manavgat ilçesinde 8 yaşındaki kardeşini ormanlık alanda bıçaklayarak öldüren şahıs, çıkarıldığı mahkemece tutuklandı. Ağabey mahkemede ifadesinde, "Ben bilerek ve isteyerek öldürdüm. Babam bana ve diğer kardeşime ilgi göstermezken kardeşim Taha’nın üzerine titriyordu. Bu yüzden sırf babam acı çeksin diye sevmeme rağmen kardeşimi öldürdüm. 15 gündür onu nasıl öldüreceğimi tasarlıyordum" dedi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber