Geri Dön
Ege“Hedefimiz Play Off’u yakalamak”

“Hedefimiz Play Off’u yakalamak”

TFF 3. Lig 3. Grup’ta düşme hattı sınırında olan Karşıyaka’da bu sezon üçüncü teknik direktör olarak işbaşı yapan Erman Güraçar, takımın iyi bir kadroya sahip olduğunu söyledi

“Hedefimiz Play Off’u yakalamak”

TFF 3. Lig 3. Grup’ta hedefini şampiyonluk olarak belirlemesine rağmen düşme hattı sınırında olan Karşıyaka’da bu sezon Cüneyt Biçer ve Ahmet Taşyürek’ten sonra üçüncü teknik direktör olarak işbaşı yapan Erman Güraçar, takımın iyi bir kadroya sahip olduğunu ancak şimdiye kadar potansiyelini sahaya yansıtamadığını söyledi. Son olarak bu sezon 2. Lig’de geçen yıl kümede tuttuğu Niğde Anadolu FK’yı çalıştıran, ismi daha önce de yeşil kırmızılı ekiple anılan 47 yaşındaki Güraçar, “Karşıyaka’yı bu sezon defalarca izledim. İyi tanıdığım bir kadro var. Fatih Ergen, Kırıkkale’den eski öğrencim. Takımın sadece potansiyelini şimdiye kadar sahaya yansıtamadığını düşünüyorum” dedi.
‘Oyuncularımız yeterli’
Teknik patron, “Takım başarısız değil, sadece gecikmiş bir başarı var. Puan tablosunda olduğu konum, kadro kalitesinin bulunması gereken yeri yansıtmıyor. Kısa sürede toparlanacağız. Hedefimiz üst sıralar ve Play Off hattını yakalamak. Önümüzde daha çok maç var ve biz her puana talibiz” diye konuştu. Güraçar, “Belki 1 veya en çok 2 takviye yapabiliriz. Takımın gerçek potansiyelini ortaya koymaya odaklanmalıyız” diye konuştu.