Geri Dön

‘Hemşirelerimiz sorun yaşamamalı’

CHP İzmir Milletvekili Bedri Serter, Hemşireler Günü nedeniyle yaptığı açıklamada, sağlık çalışanlarının sorunlarına vurgu yaptı, “Bu sorunlar ivedilikle çözülmeli, hemşireler bizim sağlık kahramanlarımız” dedi.

‘Hemşirelerimiz sorun yaşamamalı’

CHP İzmir Milletvekili Bedri Serter, Hemşireler Günü nedeniyle yaptığı açıklamada, sağlık çalışanlarının sorunlarına vurgu yaptı, “Bu sorunlar ivedilikle çözülmeli, hemşireler bizim sağlık kahramanlarımız” dedi. Hemşireleri, Kovid-19 sürecinin en önemli kahramanları olarak niteleyen Serter, “Bu salgının en önemli kahramanlarının sorunları, özellikle salgınla böylesi bir mücadele verildiği bir dönemde çözülmeli. Bu konuda Sayın Bakan’ın duyarlılık göstereceğine inanıyorum” dedi.

Denetimde ateşi yüksek çıkan genç kız, ambulansla hastaneye götürüldüAdana'da polis ekiplerinin koronavirüse karşı alınan tedbirler kapsamında toplu taşıma araçlarında yaptığı denetim sırasında ateşi 38.5 derece ölçülen Bengi Y. (19), otobüsten indirilerek, test yapılması için ambulansla hastaneye götürüldü.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber