Geri Dön

Hoş geldin bebek!

Dikili Belediyesi’nce yaşama geçirilen ‘Hoş Geldin Bebek’ projesiyle anne ve babaların bütçelerine hem katkı sağlanıyor hem de bebekler, adlarına dikilen fidanlarla büyüyor.

Hoş geldin bebek!

Dikili Belediyesi’nce yaşama geçirilen ‘Hoş Geldin Bebek’ projesiyle anne ve babaların bütçelerine hem katkı sağlanıyor hem de bebekler, adlarına dikilen fidanlarla büyüyor. Proje kapsamında hazırlanan çantaların içinde, Dikili Tarımsal Kalkınma Kooperatifi üyesi kadınların el emeğiyle ürettikleri örme battaniye, örme şapka, örme patiğin yanı sıra yeni doğan bebek bezi, bebek şampuanı, ıslak mendil, Prof. Dr. Selçuk Şirin’in kaleme aldığı ‘Yetişin Çocuklar’ adlı kitap ve doğan bebek adına dikilen fidanın sertifikası yer alıyor. Dikili Belediye Başkanı Adil Kırgöz, “Hem ailelerimizin bütçelerine katkı sunuyor hem de bebeklerimiz adına fidan dikerek birlikte büyümelerini sağlıyoruz” dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan yurda döndüCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, özel uçak "TC-TUR" ile saat 21.20'de Ankara'ya geldi.
Temizlik işçisi ile sokak köpeğinin dostluğuMalatya'da kendisi ile ilgilenen temizlik görevlisine patisini uzatarak teşekkür eden sokak köpeğinin görüntüsü herkesi duygulandırdı. Hayvan sevgisiyle sosyal medyada günün kahramanı olan temizlik görevlisi ise çalıştığı Yeşilyurt Belediyesinde çeyrek altın ile ödüllendirildi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber