Geri Dön

İki ilçeye ilgi arttı

Türkiye İstastik Kurumu (TÜİK) Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sistemi’nin 2019 yılı sonuçlarına göre, Manisa’nın nüfusu yaklaşık 10 bin kişi arttı, en fazla artış olan ilçe 7 bin 116 kişiyle Yunusemre oldu.

İki ilçeye  ilgi arttı

Belediye Başkanı Mehmet Çerçi, ilçenin geleceğini hazırlamak için var güçleri ile çalıştıklarını kaydetti. Başkan Çerçi, “Her bir vatandaşımızın geleceğe güven ile bakabilmesi, çocuklarımıza daha güzel bir Yunusemre bırakabilmek amacıyla çalışmalarımız hız kesmeden devam edecek” diye konuştu.

680 kişi eklendi

Saruhanlı’da ise nüfus, bir önceki yıla göre 680 kişi arttı, 55 bin 340 oldu. Başkan Zeki Bilgin, ilçenin güncel nüfusunda merkezde artış, kırsal mahallelerde düşüş görüldüğünü, genel anlamda bir nüfus artışı olduğunu bildirdi.

Bakan Akar: "Cumhurbaşkanımız talimatı verdi, hedefi gösterdi. A, B, C planlarımız hazır"Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, CNN Türk'te Hande Fırat'ın gündeme ilişkin sorularını cevapladı. Akar, İdlib'le ilgili olarak, 'Cumhurbaşkanımız talimatı verdi, hedefi gösterdi. A, B, C planlarımız hazır. Yeri gelince uygulanır' dedi.
Annesi ölen keçiye köpek sahip çıktıBursa'da bir haftalıkken annesi ölen keçiye köpek sahip çıktı. Yavru keçi, köpeği emiyor.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber