Geri Dön

İZBAN teşekkürü

İzmir Milletvekili Binali Yıldırım’ın Kınık ziyareti sırasında söz verdiği, İZBAN’ın Kınık’a kadar uzatılma sözü gerçeğe dönüşüyor.

İZBAN teşekkürü

İzmir Milletvekili Binali Yıldırım’ın Kınık ziyareti sırasında söz verdiği, İZBAN’ın Kınık’a kadar uzatılma sözü gerçeğe dönüşüyor. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın ziyareti sırasında bu konuda Erdoğan’a bir sunum yapan Kınık Belediye Başkanı Sadık Doğruer, İZBAN’ın ilçeye uzatılmasıyla ulaşımda büyük bir kolaylık sağlayacağını vurguladı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, hattın Aliağa’dan önce Çandarlı, sonra da Bergama ve Kınık ilçelerine uzatılması projesinin ihale aşamasında olduğunu belirtti; ihalenin yapılmasıyla önce Bergama, daha sonra da Kınık’a uzatılacağının müjdesini verdi. Kınık Belediye Başkanı Sadık Doğruer, İZBAN’ın Kınık’a gelmesiyle ilçede Bakırçay Üniversitesi’ne bağlı açılacak olan sağlık ve maden fakültelerinde öğrenim görecek olan öğrenciler ile ve vatandaşların rahat edeceğini kaydetti, “Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan, son Başbakanımız Binali Yıldırım, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ başta olmak üzere, bu projede emeği olan herkese teşekkür ediyorum” dedi.

New York'ta mağazalar yağmaya karşı vitrinlerini plakalarla kapattıABD'de yeni tip corona virüs (covid-19) salgının merkezi haline gelen New York'ta ünlü markalar, mağaza vitrinlerini, yağma ihtimaline karşı tahta plaka ve kalaslarla kapattı.
İpek Tanrıyar'ın ilginç corona maskesi6 aylık hamile olan eski manken İpek Tanrıyar, erkek iç çamaşırdan maske yaptığı anları sosyal medya hesabından paylaştı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber