Geri Dön

İzmir’de emlakçılar dijitalleşiyor

İzmir Emlak Komisyoncuları Odası (İZEKO) emlaksitem.com ile işbirliği protokolü imzaladı.

İzmir’de emlakçılar dijitalleşiyor

İzmir Emlak Komisyoncuları Odası (İZEKO) emlaksitem.com ile işbirliği protokolü imzaladı. İZEKO Başkanı Mesut Güleroğlu ile internet sitesinin bağlı olduğu Asrın Grup’un Yönetim Kurulu Başkanı Ali Talak’ın imzaları attığı törene katılan İzmir Sanayici ve İş İnsanları Derneği (İZSİAD) Başkanı Hasan Küçükkurt, “Kentimizde birçok alanda markalaşma çalışmaları çok önemli, emlaksitem.com da bir İzmir markası ve iş insanları olarak sahip çıkmamız gerekiyor” dedi.
Destek çağrısı
Emlak portallarının, kullanıcıları fiyat politikasından dolayı zorladığını dile getiren İZEKO Başkanı Güleroğlu da, “İzmir’in artık bir emlak portal sitesi var. emlaksitem.com’a üye olmak gibi bir zorunluluk yok. İzmir’e ve İzmir markalarına destek olmak isteyen tüm üyelerimizin katılımını bekliyoruz” ifadelerini kullandı. Önce İzmir’e daha sonra Türkiye’ye hizmet edeceklerini belirten Talak, “İZEKO ile birlikte hareket edip emlaksitem.com’u yaygınlaştırmak ve İzmir’e ait bir marka yaratmak istiyoruz. İzmirli emlakçılara yüz gün ücretsiz kullanım hakkı tanıdık” diye konuştu.

İletişim Başkanı Altun’dan ‘ Biz Bize Yeteriz Türkiyem’ video paylaşımıİletişim Başkanı Fahrettin Altun, ‘Biz Bize Yeteriz Türkiyem’ dayanışma kampanyasını anlatan bir video paylaştı.
Pelin Akil ve Anıl Altan çiftinden corona dansıOyuncu Pelin Akil ve eşi Anıl Altan corona virüs salgını nedeniyle ikizleriyle birlikte kendilerini karantinaya aldılar. Evde eğlenceli vakit geçiren çift, corona dansı yaptığı anlarını sosyal medya hesaplarından paylaştı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber