Geri Dön

Karesi’den yardım TIR’ı

Karesi Belediyesi’nin çağrısı üzerine vatandaşların destekleriyle toplanan yardımlar Elazığ’daki depremzedelere ulaştırılmak üzere yola çıktı.

Karesi’den yardım TIR’ı

Karesi Belediyesi’nin çağrısı üzerine vatandaşların destekleriyle toplanan yardımlar Elazığ’daki depremzedelere ulaştırılmak üzere yola çıktı. Kolilerde; battaniye, kıyafet, çocuk bezi, kuru gıda malzemesi, elektrikli ısıtıcı gibi birçok insani ihtiyaç malzemesi yer aldı. Belediye Başkanı Dinçer Orkan, TIR’ı yolcu etti, “Orada o acıyı yaşayan tüm vatandaşlarımıza öncelikle yakınları vefat edenlere başsağlığı, yaralananlara da acil şifalar diliyorum. Umarım en kısa zamanda bu yaralar giderilecektir” dedi.

Minik Meryem, posteri önünde 'Atatürk, ne olur gel buraya gel' diye ağladıMersin'de, Bilek Güreşi Yarışması'nda halasını izlemek için spor salonuna giden Meryem Orbay (3), Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün posterinin önünde, "Atatürk, ne olur gel buraya gel" diyerek, ağladı. Anne Büşra Orbay, cep telefonu kamerasıyla kızını çekerken, sakinleştirmeye de çalıştı.
Magazin Haberleri Bülteni 21 Şubat 2020İşte magazin gündeminin öne çıkan gelişmeleri...

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber