Geri Dön

Karesi’ye kadın kooperatifi müjdesi

Kadınların sosyal ve ekonomik hayata daha aktif katılmalarını sağlamak amacıyla ‘Kadın eli, ekonominin temeli’ sloganıyla düzenlenen Balıkesir Kadın Kooperatiflerini Teşvik ve Güçlendirme Eğitimi programı Karesi Belediyesi ve Karesi Kent Konseyi Kadın Meclisi ev sahipliğinde yapıldı.

Karesi’ye kadın kooperatifi müjdesi

Kadınların sosyal ve ekonomik hayata daha aktif katılmalarını sağlamak amacıyla ‘Kadın eli, ekonominin temeli’ sloganıyla düzenlenen Balıkesir Kadın Kooperatiflerini Teşvik ve Güçlendirme Eğitimi programı Karesi Belediyesi ve Karesi Kent Konseyi Kadın Meclisi ev sahipliğinde yapıldı. Programda, kadın kooperatifleri yöneticileri davetlilere çalışmaları hakkında bilgi verdi. Kent Konseyi Kadın Meclisi Başkanı Hilal Demirözer Yarbaoğlu, ilçede kadın kooperatifi kuracaklarını müjdeledi. Kooperatifle kadınlara yeni iş olanakları sağlayacaklarını kaydetti.

Marmaris'te kız çocuğuna komşularından balkonlardan sürpriz doğum günüMuğla'nın Marmaris ilçesinde, Pınar ve Ahmet Dinç?in kızı 6 yaşındaki Melek Dinç'e komşuları balkondan sürpriz doğum günü kutlaması yaptı. Balkonlara çıkan komşular şarkılar söyleyerek kız çocuğunun doğum gününü kutladı.
Magazin Haberleri Bülteni (6 Nisan 2020)İşte magazin gündeminin öne çıkan başlıkları...

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber