Geri Dön

Karşıyaka'nın sessiz şampiyonları

Karşıyaka’da 1975 yılında kurulan ve elde ettikleri önemli başarılara rağmen maddi sıkıntılarla boğuşan Karşıyaka Duymazlar Gençlik ve Spor Kulübü’nün futbol takımına, Karşıyaka Belediyesi sahip çıktı.

Karşıyaka'nın sessiz şampiyonları

Karşıyaka BLD bünyesine katılan takım, Türkiye Sağırlar Futbol Süper Ligi’nin ilk devresini zirvede kapattı. Yerel seçim öncesinde takımın antrenmanına konuk olan ve o ziyarette verdiği sözünü unutmayan Karşıyaka Belediye Başkanı Dr. Cemil Tugay, göreve geldikten sonra Duymazlar Gençlik ve Spor Kulübü’nün Karşıyaka Belediyespor bünyesine katılmasını sağladıklarını belirtti, “Yöneticilerinden sporcularına kadar hepsi çok değerli olan bu ekibi, Karşıyaka Belediyespor çatısı altına alıp tüm imkanlarımızı onlar için seferber ettik. Lig’in ilk devresinde elde ettikleri sonuçlarla bize büyük gurur ve sevinç yaşattılar. Türkiye Şampiyonluğu’nu kucaklayıp, ülkemizi ve kentimizi Avrupa Kulüpler Şampiyonası’nda başarıyla temsil edeceklerine inanıyorum. Her zaman yanlarında olmaya, tüm engelleri el ele aşmaya devam edeceğiz” dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, 'Kapatmayacağız' deyip ekledi: Bugün 30 bini bulabilir!Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, milletvekilleriyle buluşma toplantısında konuştu. Cumhurbaşkanı Erdoğan, sınıra yürüyen mültecileri hatırlatarak, "Ne dedik aylar önce? 'Eğer bu böyle giderse biz kapıları açmak zorunda kalacağız.' Rahatsız oldular. İnanmadılar bizim bu söylediğimize. Biz de dün ne yaptık? Kapıları açtık. Şimdi bu sabah itibarıyla yaklaşık 18 bin oldu kapıları zorlayıp geçenler. Ama bugün herhalde 25 bin-30 bini bulabilir. Bu kapıları bundan sonraki süreçte de kapatmayacağız." ifadelerini kullandı.
28 Şubat 2020 Magazin Haberleriİşte magazin gündeminin öne çıkan gelişmeleri...

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber