Geri Dön
EgeMezuniyet zamanı

Mezuniyet zamanı

Ege Üniversitesi (EÜ) güçlü teknolojik altyapısı ve güncel uygulamaları ile pandemi sürecinde de uzaktan eğitim ve öğretime yönelik çalışmalara hız kesmeden devam ediyor.

Mezuniyet zamanı

EÜ Mezunlarla İlişkiler Ofisi tarafından yapılan uygulamada Egeliler, uzaktan mezun ilişik kesme sistemiyle çok daha pratik ve kolay bir şekilde mezun olacak. Uzaktan ilişik kesme işleminin detayları hakkında bilgi veren Rektör Prof. Dr. Necdet Budak, “Yeni mezun ilişik kesme sistemiyle, mezun ister bilgisayarından, ister cep telefonundan bina bina dolaşmadan karşısına çıkan adımları doğru şekilde doldurduğunda ilişiğini kesebilecek. Bu sistemde mezundan güncel iletişim ve kariyer bilgileri istendiği için mezun datamıza yeni mezunlarımız yüzde 100 eksiksiz şekilde kayıt olmuş olacaklar. Ayrıca bu sistemde mezun kart almak isteyen mezunlarımıza maille kullanıcı tanımlanarak mezun kart sistemine yönlendirilecek” dedi.

Egeli mezunlar, mezun.ege.edu.tr adresinde yer alan yeni mezun ilişik kesme sistemdeki adımları doğru şekilde doldurduğunda ilişiğini kesebilecek.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler