Geri Dön

Milas’ta acil eylem planı

Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, koronavirüsle mücadele kapsamında hazırladıkları acil eylem planını paylaştı.

Milas’ta acil eylem planı

Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, koronavirüsle mücadele kapsamında hazırladıkları acil eylem planını paylaştı. Tokat, “Halkımızın sağlığı için gece gündüz çalışıyoruz. Belediye olarak tüm ödeme işlemlerimizi online kanallar üzerinden gerçekleştiriyoruz. Yol, cadde, sokak ve parklarımızı sürekli şekilde dezenfekte ediyoruz. Halkımızın sağlığı için bir süreliğine tüm banklarımızı yerinden kaldırdık. Personelimizin ve ailelerinin sağlığı herşeyden önemlidir dedik ve belediyemizde esnek mesai sistemine geçtik. 12 yaş ve altı çocuğu olan kadın personellerimize ve kronik rahatsızlığı olan personelimize idari izin verdik” diye konuştu.

Feribotta corona virüs paniği! Duyan denize atladıEndonezya'da sefer yapan feribotun çalışanlarında corona virüs tespit edilmesinin ardından durumun anons edilmesiyle yolcular denize atladı. O anlar amatör kameralara yansıdı.
Bruce Willis kızının saçlarını traş ettiHollywood yıldızı Bruce Willis, karantina günlerinde sık sık evden paylaşımda bulunuyor. Willis, bu kez kızı Tallulah Willis'in saçlarını keserken bir video paylaştı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber