Geri Dön

Narlıdere’de hizmet atağı

Narlıdere Belediye Başkanı Ali Engin, 11 mahalle muhtarıyla buluştu.

Narlıdere’de hizmet atağı

Narlıdere Belediye Başkanı Ali Engin, 11 mahalle muhtarıyla buluştu. Pandemi sürecinde aksayan işleri hızlandıracaklarını ve mahallelerdeki eksikleri kısa sürede tamamlayacaklarını söyleyen Engin, “Zorlu bir süreçten geçiyoruz. Bu dönemde de yatırımlarımızı durdurmadık, hizmetlerimizi aksatmadık. Şimdi vites yükseltme zamanı geldi. Muhtarlarımızın talepleri doğrultusunda, onlarla dayanışma içinde tüm eksikleri gidermek için özveri ile çalışacağız” dedi.
Belediye Binası’nda gerçekleşen buluşmaya katılan muhtarlar da, mahallelerinde yapılması gerekenler hakkında önerilerini dile getirdi.

Son dakika: Sakarya'da yine havai fişek patlamasıSon dakika haberine göre; Sakarya'nın Hendek ilçesinde havai fişek fabrikasında patlamayan havai fişek ve diğer patlayıcıların imha edilmesi amacıyla, havai fişek taşıyan kamyonda patlama meydana geldi. Bölgeye çok sayıda ambulans ve itfaiye aracı sevk edildi. Sakarya Belediye Başkanı Ekrem Yüce yaptığı son dakika açıklamasında, '2 şehidimiz var, 8 de yaralımız dedi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber