Geri Dön

Öğrenciler için koşacaklar

İzmir Atatürk Lisesi Mezunlar Derneği ile Eğitim Vakfı’nın düzenlediği Cumhuriyet Balosu her zamanki gibi coşkulu geçti.

Öğrenciler için koşacaklar

Kuşadası Sealight Resort Otel’de bir araya gelen mezunlar, Cenk Bosnalı’nın parçalarıyla eğlendi. Okulun mezunu Alaşehir Belediye Başkanı Ahmet Öküzcüoğlu ve haber programcısı Fatih Portakal’ın da katıldığı gecede konuşan Vakıf Başkanı İhsan Tutum, “Cumhuriyet’e sahip çıkmalıyız” vurgusunu yaptı.

Öğrenciler için koşacaklarDernek Başkanı Murat Saraç da, “Cumhuriyet’in temeli eğitim. Herkesi, derneğimizin kampanyasına destek olmaya davet ediyorum. Ünlü mezunlarımız ve gönüllüler, ihtiyacı olan öğrencilere burs sağlamak amacıyla 3 Kasım’daki 41. İstanbul Maratonu’nda koşarak bağış toplayacak” dedi.

Öğrenciler için koşacaklar

Öğrenciler için koşacaklar

Öğrenciler için koşacaklar


Yeşilköy ve Hadımköy Hastaneleri yarın hizmete açılacakYeni tip corona virüs (Kovid-19) ile mücadele kapsamında Atatürk Havalimanı yerleşkesine inşa edilen Prof. Dr. Murat Dilmener Acil Durum Hastanesi ile restore edilerek yeniden hizmete alınan Hadımköy Dr. İsmail Niyazi Kurtulmuş Hastanesi yarın yapılacak törenin ardından açılacak.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber