Geri Dön
EgePandeminin etkilerine ortak akılla çözüm

Pandeminin etkilerine ortak akılla çözüm

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer’in “Kriz Belediyeciliği” uygulaması kapsamında pandemiyle mücadele eden İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin düzenlediği Dünya Pandemi Konferansı başladı.

Pandeminin etkilerine ortak akılla çözüm

Konferansın açılışında konuşan İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, “Yaşadığımız tüm krizlerin en temel sonucu şudur; bu krizleri aşmanın tek yolu ortak akıl, birlikte hareket etmek, işbirliği ve dayanışmadır” dedi.

Başkanlar söz aldı

“Pandemide Yerel Yönetimler” oturumuna katılan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu ise, “Umarım dünyamızın yeni normali, bilimin ışığında hümanizm, hoşgörü ve dayanışma ile şekillendirmeyi başarır” dedi. Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek de, “Böyle zamanlarda halkımızın güvenerek seçtiği insanlar olarak sorumluluk almak zorundayız: Ben sen yok biz varız. Biz birlikte yaparız” diye konuştu. Türkiye Belediyeler Birliği Başkanı ve Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin de, “Pandemide halkımızın en az zararla çıkması, pandemiden sonra da kurulacak yeni dünyaya hazırlıklı olmak için büyük bir gayret gösterdik” dedi.

bu haberleri kaçırma

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler