Tunç Soyer

Tunç Soyer

Son dakika Tunç Soyer haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Tunç Soyer gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Tunç Soyer haber sayfamızda...

Tunç Soyer

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 2.580 tunç soyer haberi bulunmuştur.
Rengarenk hasat
Rengarenk hasatSeferihisar Belediyesi’nin destekleriyle bölgenin en önemli tarımsal ürünleri arasına giren lavanta ve ekinezya için 3 Temmuz’da hasat şenliği düzenleniyor
30.06.2022Ege
‘Dayanışmayı artırmalıyız’
‘Dayanışmayı artırmalıyız’İzmir Büyükşehir Başkanı Tunç Soyer, 70 Avrupa parlamenterinin üye olduğu çalışma grubunda konuştu, ”Bağ kurmamız, ortak geleceğimizi inşa etmemiz gerekiyor” dedi
30.06.2022Ege
‘Kısa sürede çözeceğiz’
‘Kısa sürede çözeceğiz’İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Soyer, koku sorununa ilişkin çalışmaları İZSİAD yöneticileriyle paylaştı, “Problemin temeli, Çiğli Arıtma Tesisi’ne yağmur suları ile pis suların birlikte verilmesi. Buna kısa sürede çözüm bulacağız” dedi
27.06.2022Ege
İzmir’i geziyorlar
İzmir’i geziyorlarİzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer’in genç odaklı kent vizyonu doğrultusunda kurulan Genç İzmir biriminin “Gençler İzmir’i Geziyor” projesi ilgi gördü.
27.06.2022Ege
Torbalı’da şehir içi ulaşıma neşter
Torbalı’da şehir içi ulaşıma neşterTorbalı’nın en önemli sorunlarından biri olan şehir içi ulaşımı çözülüyor. Kooperatiflerin kendi aralarında uzlaşı sağlayamaması nedeniyle duran dolmuş seferlerinden sonra ESHOT otobüsleri aktif rol alsa da sıkıntı tam olarak giderilmedi. Bu kapsamda Başkan Mithat Tekin’in girişimleriyle İzmir Büyükşehir Belediyesi’nde bir toplantı gerçekleştirildi.
27.06.2022Ege
Brüksel’de İzmir projeleri masada
Brüksel’de İzmir projeleri masadaİzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, 28-29 Haziran’da Belçika’nın başkenti ve Avrupa Birliği’nin idari başkenti Brüksel’de İzmir’in uluslararası alanda rolünün güçlendirilmesi için üst düzey temaslarda bulunacak.
27.06.2022Ege
Ücretsiz taşıyıcı
Ücretsiz taşıyıcıİzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer’in müjdelediği gençlere yönelik sosyal destek projeleri bir bir uygulamaya geçiriliyor.
27.06.2022Ege
Mavi plajda ilk kulacı başkan attı
Mavi plajda ilk kulacı başkan attıTürkiye Çevre Eğitim Vakfı, İzmir Büyükşehir Belediyesi ve Güzelbahçe Belediyesi’nin 2020 yılında ilk Mavi Bayraklı Plajı kazandırmasından sonra üçüncü kez Güzelbahçe Siteler Halk Plajı’na Mavi Bayrak çekilmesinin gururu yaşandı.
27.06.2022Ege
Lojistik sektörü buluşuyor
Lojistik sektörü buluşuyorİzmir Büyükşehir Belediyesi, küresel büyüklüğü 5.5 trilyon doları aşan lojistik sektörünün önemli temsilcilerini Fuar İzmir’de buluşturacak. İZFAŞ tarafından 29 Eylül-1 Ekim günlerinde ilk kez yapılacak olan Logistech-Lojistik, Depolama ve Teknolojileri Fuarı’nın tanıtım toplantısı yapıldı.
22.06.2022Ege
Deneyimleriyle rehber olacak!
Deneyimleriyle rehber olacak!TARKEM’in Kemeraltı için taşıdığı öneme değinen Başkan Tunç Soyer, “Tarihi çarşıya yeni yatırımcılar çekerek İzmir’in refahını büyütmek zorundayız” diye konuştu.
21.06.2022Ege
Kruvaziyer turizmi pandemi sonrası rekora koşuyor
Kruvaziyer turizmi pandemi sonrası rekora koşuyorDünyada hızla gelişen, limanların olduğu ülkeye ve şehre ciddi katkıları olan kruvaziyer destinasyonlarında, Akdeniz'in gözde limanlarını bünyesinde barındıran Türkiye, pandemi döneminin durgunluğunu atlattı. Kruvaziyer turizmi, bu yıl rekora koşuyor. 2022 yılı sonuna kadar 1052 kruvaziyer ve toplam 1 milyon 461 bin turistin Türk limanlarını ziyaret etmesi bekleniyor.
21.06.2022Ekonomi
İzmir sinema şehri olma yolunda
İzmir sinema şehri olma yolundaBu sene ikincisi gerçekleşen İzmir Uluslararası Film ve Müzik Festivali’nde Ulusal Yarışma’ya olan ilgi, İzmir’in bir sinema şehri olma yolundaki habercisi.
21.06.2022Kültür Sanat
Bademli halkı eğlenceye doydu
Bademli halkı eğlenceye doyduÖdemiş’in Bademli Mahallesi, 51. Kiraz ve 18. Meyve Fidanı Festivali ile şenlendi.
20.06.2022Ege
İzmir adı, sanatla daha çok anılacak
İzmir adı, sanatla daha çok anılacakİzmir Büyükşehir Belediyesi’nin ev sahipliğinde Kültür ve Turizm Bakanlığı Sinema Genel Müdürlüğü’nün desteği ve Kültürlerarası Sanat Derneği işbirliği ile düzenlenen 2. İzmir Uluslararası Film ve Müzik Festivali sona erdi.
20.06.2022Ege
Haklarınızı alacaksınız
Haklarınızı alacaksınızTEMAD üyeleriyle bir araya gelen Başkan Soyer, “Ülkeyi savunanların maaşlarının kesilmesi kabul edilemez” dedi.
20.06.2022Ege
Herkesin eşit olduğu günlere
Herkesin eşit olduğu günlereİzmir Büyükşehir Belediyesi ile Türkiye Belediyeler ve Genel Hizmetler Sendikası arasında 5 bin 248 personeli ilgilendiren toplu iş sözleşmesi (TİS), CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun da katıldığı törenle imzalandı. TİS kapsamında, günlük ücretlerde yüzde 35 oranında ücret artışı sağlandı.
20.06.2022Ege
‘Adalet yürüyüşü bitmedi, sürüyor’
‘Adalet yürüyüşü bitmedi, sürüyor’Ülkeye gerçek demokrasi gelinceye kadar yürüyüşe devam edeceklerini söyleyen  Kılıçdaroğlu, “İkinci yüzyılda demokrasimizi, Cumhuriyet’imizi taçlandıracağız” dedi.
19.06.2022Siyaset
Kemal Kılıçdaroğlu: CHP'li olmak sıradan bir olay değildir
Kemal Kılıçdaroğlu: CHP'li olmak sıradan bir olay değildirİzmir'de 'Üye Katılım Töreni'nde konuşan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, "CHP'ye katılmak yeni sorumluluklar üstlenmek demektir. Artık CHP üyesi sıradan bir kişi değildir. CHP'li partisini, halkı bilecek. Her sorunun nasıl çözüleceğini büyük bir sabır, dikkat ve bilgiyle karşısına aktaracak. CHP'li olmak sıradan bir olay değildir. CHP'li olmak Mustafa Kemal ve arkadaşlarının verdiği Kurtuluş Savaşı'nın, bağımsızlığın arkasında durmak demektir" dedi.
18.06.2022Siyaset
Halka umut oldu
Halka umut olduBüyükşehir Belediyesi, kooperatifçilikle depremzedelerin barınma sorununu çözdü. Kentsel dönüşüme de hız kazandıracak olan Halk Konut ile güvenilir ve doğa dostu binalar üretilecek
16.06.2022Ege
İşbirliğine hazırız mesajı
İşbirliğine hazırız mesajı İzmir Dişhekimleri Odası Başkanı Yaman Yamangil ve Yönetim Kurulu Üyeleri, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer’i makamında ziyaret etti. Odaya kayıtlı 2 bin 200 üye olduğunu belirten Başkan Yaman Yamangil, hem meslektaşları hem de kente yönelik gerçekleştirecekleri çalışmalar hakkında Başkan Tunç Soyer ile görüş alışverişinde bulunduklarını kaydetti.
16.06.2022Ege
Haydi gençler yaz kampına!
Haydi gençler yaz kampına!  İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer’in gençlere müjdelediği projelerden biri daha hayata geçiriliyor.
16.06.2022Ege
APİKAM’a Piriştina heykeli
APİKAM’a Piriştina heykeliİzmir Büyükşehir Belediyesi ölümünün 18. yılında unutulmaz başkan Ahmet Piriştina’nın heykelini açtı.
16.06.2022Ege
Mirasımız özgürlük
Mirasımız özgürlükTarihi Havagazı Fabrikası’nda açılan Uluslararası Basın Merkezi, sunduğu imkanlarla yerel basını dünyaya bağlayacak
15.06.2022Ege
Dolunun vurduğu 7 mahalleye Büyükşehir desteği
Dolunun vurduğu 7 mahalleye Büyükşehir desteğiİzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, dolunun vurduğu Ödemiş’teki mahallelerin muhtarlarıyla bir araya geldi.
14.06.2022Ege
Üreticiyi sevindiriyor
Üreticiyi sevindiriyorİzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer’in üreticiye desteği sürüyor.
13.06.2022Ege

Benzer Haber Etiketleri

Tunç Soyer ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.