Geri Dön

Sahne almaya geldi kalmaya karar verdi

Çeşme Marina Yacht Clup’da sahne alan ve ve konser havasında geçen sahne performansıyla dinleyicileri büyüleyen Esra Sezer, İzmirli ünlüler kervanına katılıyor.

Sahne almaya geldi kalmaya karar verdi

Çeşme Marina Yacht Clup’da sahne alan ve ve konser havasında geçen sahne performansıyla dinleyicileri büyüleyen Esra Sezer, İzmirli ünlüler kervanına katılıyor. Daha önce Çeşme’ye tatil amacıyla gelmediğini ve bulunduğu süre içinde buraya aşık olduğunu dile getiren Sezer, “En kısa sürede bir ev sahibi olmak istiyorum. Sanırım huzurun adresi Çeşme” dedi. Rising Star finalindeki performansından sonra “Ama hala” ve “Çilli bom” isimli teklilerle müzikseverlerle buluşan Sezer, “Temmuz ayının ilk haftasında Erman Türkoğuz ve Hüsamettin Hüner’in slow eseri ‘Seni Seviyorum’u piyasaya çıkarıyoruz. MYO exclusive ve İzmir Medya’nın desteğiyle benim için yepyeni bir dönem başlıyor. Seni Seviyorum’un çekimleri çok keyifliydi” diye konuştu.

Bodrum'da gündem olan beyaz kumun ne olduğu ortaya çıktıBodrum sahillerini Maldivler'e çevirmek için kullanılan beyaz kumun sırrı ortaya çıktı. MTA Genel Müdürlüğü laboratuvarlarında çıkan sonuçlara göre, kumun silis kumu olduğu öğrenildi. Jeoloji Yüksek Mühendisi, Tıbbi Jeoloji Uzmanı Dr. Eşref Atabey, kuvars ve silis kumlarının insan sağlığına zararlı olduğunu açıkladı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber