Geri Dön

‘Sorunların takipçisiyiz’

AK Parti İl Başkanı Kerem Ali Sürekli, İzmir Buluşmaları’nda bu kez STK’larla görüştü

‘Sorunların takipçisiyiz’

AK Parti İzmir İl Başkanı Kerem Ali Sürekli, İzmir Buluşmaları’na Sivil Toplum Kuruluşları’nın temsilcileriyle devam etti. Zirvede, katılımcılar İzmir ile ilgili tespit ettiği sorunları, çözüm ve proje önerilerini sundu. Kentin gelişmesi ve kalkınması için ortak akıl ve sonuç odaklı bir yol izlediklerini belirten Sürekli, “Tüm tarafların aynı yere yumruk vurması, her zaman kalıcı çözümler getirir, ihtiyaca yönelik adımlar ve projeler üretirsiniz. Bu buluşmadan çıkan sonuçların takibi ve ara buluşmalarla ilgili mutabakata vardık. İzmir için takipteyiz” dedi.

‘İşbirliğine hazırız’

AK Parti İzmir Milletvekili Ceyda Bölünmez Çankırı da, “Yerel yönetimle merkezi yönetim arasında köprü olmaya çalışıyoruz. İzmir gerçekten olması gereken yerde değil. İzmir markalaşmalı. Bizler de bu markayı en iyi şekilde temsil etmeliyiz” diye konuştu. STK başkanları da, işbirliğine hazır olduklarını vurguladı, sektörlerde yaşadıkları sıkıntıları, yerel ve merkezi yönetimle, el ele verilince kısa sürede çözüleceğini söyledi.

Belediye başkanı seslendi: Lütfen evlerinizde kalınCorona virüs salgını nedeniyle Sakarya'nın Karasu ilçesinde bulunan yazlıklarına akın eden yaklaşık 20 bin kişi, alınan son karar sonrası ilçede kaldı. Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı, "Bu yoğunlukla baş edebilecek durumda değiliz, evinizden çıkmayın." dedi.
Hande Erçel günlük egzersizini takipçileriyle paylaştıTüm dünyada etkisini gösteremeye devam eden salgına karşı Hande Erçel, sevgilisi Murat Dalkılıç ile önlem almak için gerekli sosyal izolasyon kurallarına uyuyor.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber